Działka 1227,0 m2, Kobyłka
354,52 zł/m2 435 000 zł

Działka budowlana na sprzedaż Kobyłka - 1227,0 m2

354,52 zł/m2 435 000

Szczegóły


Opis oferty

KOBYŁKA ...1227M2.... BUDOWLANA.... Działka  budowlana w Kobyłce 1227m2. Kształt trapez. Wymiary około : 13 x 49 x 37 x 52m. Dziaka narożna. Bok 13m i 49m od ulicy. Ogrodzona z jednej strony od boku 52m. Media :prąd,woda własna,szambo,kanalizacja  w planach , gaz przy sąsiednich posesjach. Teren objęty planem zagospodarowania miejskiego. 1. Tereny rozwoju zabudowy mieszkaniowej i usługowej oznaczone  symbolem MU. 2. Na terenach, o których mowa w ust. 1 dopuszcza się realizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej we wszystkich formach i zabudowy usługowej, przy czym dopuszcza się łączenie tych funkcji (z zastrzeżeniem pkt 2 i pkt 3ust. 7). 3. Minimalna wielkość działki, na której dopuszcza się realizację budynków jednorodzinnych wynosi 500m2 przy czym powierzchnia biologicznie czynna działki nie powinna być mniejsza niż 60%, a po uzbrojeniu terenu - 300m2. 4. Nieprzekraczalna wysokość zabudowy mieszkaniowej wynosi 2,5 kondygnacji, a usługowej 3 kondygnacje. Wielkości te mogą być przekroczone przy realizacji obiektów kultu religijnego lub użyteczności publicznej. 5. Parkingi i garaże dla wszystkich nowo wznoszonych budynków powinny być zlokalizowane na terenie posesji, na której obiekt będzie wznoszony. Liczba miejsc postojowych powinna być ustalona na podstawie przepisów szczególnych. 6. Do czasu wprowadzenia zorganizowanego systemu zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków dopuszcza się stosowanie lokalnych rozwiązań uwzględniających wymogi prawa budowlanego. 7. Na terenach, o których mowa w ust. 1 obowiązują następujące wymogi z zakresu ochrony środowiska:1. Zakaz lokalizacji obiektów o uciążliwej funkcji produkcyjnej lub magazynowej oraz innych obiektów mogących powodować stałe bądź okresowe uciążliwości dla podstawowych funkcji terenu.2. Ewentualna uciążliwość bądź szkodliwość dla środowiska wywoływana przez obiekty usługowe i inne nie może wykraczać poza teren lokalizacji obiektu, a tym samym wywoływać konieczności ustanowienia strefy ochronnej. 3. Podejmowanie działalności gospodarczej wiążącej się z wprowadzeniem substancji zanieczyszczających powietrze jest możliwe wyłącznie po spełnieniu warunków określonych w obowiązujących przepisach szczególnych z zakresu ochrony środowiska. Droga dojazdowa utwardzona.  W pobliżu domów jednorodzinnych. Blisko stacja PKP Ossów około 1000m, szkoła w zielonce , las , Glinianki w zielonce,sklepy,przychodnia. ZNAJDŹ NAS WPISUJĄC W PRZEGLĄDARKĘ GOOGLE - ATODOM STRONA GŁÓWNA Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty: 5605

Lokalizacja

Kobyłka

Podobne nieruchomości

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Auto Centrum Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Auto Centrum Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Auto Centrum Sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Auto Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Krakowska 199, 38-400 Krosno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Auto Centrum Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)