Mieszkania na sprzedaż: Radom

Znaleziono 127 ogłoszeń Jak pozycjonowane są ogłoszenia?

Kolejność ogłoszeń w wynikach wyszukiwania zależy od daty ich dodania do Domiporta: najnowsze ogłoszenia są najwyżej. Jeżeli po dodaniu Twojego ogłoszenia do serwisu zostaną dodane kolejne ogłoszenia w danej lokalizacji, wówczas twoja oferta będzie się pojawiać coraz dalej w wynikach wyszukiwania.

Jak pozycjonowane są ogłoszenia na Domiporta?
Na Domiporta można promować ogłoszenia, używając funkcji o nazwie:

Podbicie - usługa poprawiająca widoczność Ogłoszenia w Serwisie, polegająca na czasowym przesunięciu Ogłoszenia na wyższą pozycję w sekcji ogłoszeń podbitych

Wyróżnienie – usługa poprawiająca widoczność Ogłoszenia w Serwisie w sekcji ogłoszeń wyróżnionych.

Jak pozycjonowane są ogłoszenia?

Kolejność ogłoszeń w wynikach wyszukiwania zależy od daty ich dodania do Domiporta: najnowsze ogłoszenia są najwyżej. Jeżeli po dodaniu Twojego ogłoszenia do serwisu zostaną dodane kolejne ogłoszenia w danej lokalizacji, wówczas twoja oferta będzie się pojawiać coraz dalej w wynikach wyszukiwania.

Jak pozycjonowane są ogłoszenia na Domiporta?
Na Domiporta można promować ogłoszenia, używając funkcji o nazwie:

Podbicie - usługa poprawiająca widoczność Ogłoszenia w Serwisie, polegająca na czasowym przesunięciu Ogłoszenia na wyższą pozycję w sekcji ogłoszeń podbitych

Wyróżnienie – usługa poprawiająca widoczność Ogłoszenia w Serwisie w sekcji ogłoszeń wyróżnionych.

Wybrane dla Ciebie

Powiadomienia o nowych ofertach
Chcesz otrzymać powiadomienia o nowych ofertach w tej kategorii? Zostaw swój adres e-mail, a my wyślemy Ci powiadomienie o nowych ofertach pasujących do Twoich preferencji.
Powiadom

budynki

Mieszkania na sprzedaż Radom

Radom to miasto znajdujące się na południu Warszawy, nazywane często sypialnią stolicy. Dlaczego warto szukać mieszkań na sprzedaż w Radomiu? Mieszkańcy pochodzący z tych regionów bardzo często decydują się na pracę i dojazdy do Warszawy. Te niedogodności jednak nie zachęcają mieszkańców Radomia do osiedlania się w stolicy, ponieważ koszty utrzymania są tam znacznie wyższe. O wiele częściej decydują się więc inwestować w nieruchomości w Radomiu. W mieście tym, także ze względu na plany budowy portu lotniczego, prowadzonych jest coraz więcej inwestycji mieszkaniowych. Radom jest także drugim pod względem liczby ludności miastem w województwie mazowieckim: mieszka tu ponad 214 tysięcy osób. Radom jest oddalony od Warszawy o 105 kilometrów, co przekłada się na 1,5 godziny jazdy samochodem. Podobna odległość dzieli to miasto do Lublina.

miasto

Dzielnice w Radomiu

Zgodnie z rozporządzeniem radnych od 2012 roku Radom podzielony jest na 56 osiedli. Są to osiedla: Akademickie, Borki, Brzustówka, Długojów, Długojów Górny, Dzierzków, Firlej, Glinice, Godów, Gołębiów, Gołębiów I, Gołębiów II, Halinów, Huta Józefowska, Idalin, Janiszpol, Jeżowa Wola, Józefów, Kaptur, Kierzków, Koniówka, Kończyce, Kozia Góra, Krychnowice, Krzewień, Malczew, Malenice, Miasto Kazimierzowskie, Michałów, Mleczna, Młodzianów, Młynek Janiszewski, Nad Potokiem, Nowa Wola Gołębiowska, Nowiny Malczewskie, Obozisko, Planty, Południe, Potkanów, Prędocinek, Pruszaków, Rajec Poduchowny, Rajec Szlachecki, Sadków, Stara Wola Gołębiowska, Stare Miasto, Śródmieście, Ustronie, Wacyn, Wielogóra, Wincentów, Wośniki, Wólka Klwatecka, XV-lecia, Zamłynie i Żakowice.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Radomiu. Gdzie kupić najlepiej?

W Radomiu powstaje coraz więcej nowych inwestycji. Dużo nowych nieruchomości to budynki w niskiej zabudowie tworzące niewielkie, kameralne osiedla. Dodatkowo powstaje bardzo dużo domów jednorodzinnych i szeregowych, w których można na przykład szukać mieszkań pod wynajem. Niezbyt ścisła zabudowa sprawia, że nowe mieszkania na sprzedaż w Radomiu powstają nie tylko na obrzeżach, ale też w centrum miasta. Deweloperzy prowadzą nowe inwestycje przy ulicach Mokrej, Posłów Greckich, Gajowej czy Warszawskiej, zwłaszcza na osiedlach XV-Lecia, Młodzianów, Gołębiów, Południe i Śródmieście.

tereny zielone
lokalizacja

Ile średnio za metr kwadratowy mieszkania w Radomiu?

Chociaż ze względu na liczbę zaludnienia Radom jest 14. największym miastem w Polsce, to inaczej niż w innych dużych miejscowościach, obserwowane są tutaj spadki cen nieruchomości. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy ceny mieszkań w Radomiu spadły aż o 14 procent. Dla porównania w tym czasie w Warszawie wzrosły one o cztery procent. Między innymi to właśnie zachęca do kupowania mieszkań w tym mieście. Cena za metr kwadratowy nieruchomości w Radomiu wynosi obecnie 3607 złotych. Przeciętna wartość mieszkania to z kolei około 244 443 złotych.

Ile najtaniej za metr kwadratowy mieszkania w Radomiu?

Najwięcej nieruchomości wystawianych jest na sprzedaż w ścisłym centrum i we wschodnich regionach miasta. Północne i południowe obszary nie są tak popularne wśród deweloperów i nabywców, ponieważ zbudowanych jest tu najwięcej zakładów przemysłowych oraz domów jednorodzinnych. We wschodniej części miasta znajduje się także lotnisko. Najdroższe mieszkania zlokalizowane są na osiedlu Śródmieście. Tutaj za metr kwadratowy nieruchomości trzeba zapłacić 3357 złotych, a średnia wartość nieruchomości wynosi 253 717 złotych. Z kolei najwięcej za metr kwadratowy zapłacimy na osiedlu XV-Lecia w Radomiu. Tutaj cena wynosi już 4017 złotych i spowodowana jest tym, że w tej lokalizacji powstaje sporo nowych inwestycji. Przeciętna cena nieruchomości wynosi jednak 180 642 złote. Wzrost cen w tej dzielnicy wyniósł ponad 20 procent. W pozostałych dzielnicach ceny prezentują się następująco: Planty - 3400 zł zł/metr kwadratowy (165 750 zł), Południe - 3148 zł/metr kwadratowy (187 818 zł), Ustronie - 3 144 zł/metr kwadratowy (136 925 zł), Glinice - 3089 zł/metr kwadratowy (194 282 zł), Zamłynie - 3002 zł/metr kwadratowy (167 080 zł), Nad Potokiem - 2984 zł/metr kwadratowy (199 333 zł), Michałów - 2904 zł/metr kwadratowy (169 187 zł) i Borki - 2657 zł/metr kwadratowy (122 649 zł).

nowe nieruchomości
rynek nieruchomości

Gdzie najlepiej mieszkać w Radomiu?

Mieszkańcy polecają między innymi dzielnicę Południe, która charakteryzuje się dużą liczbą terenów zielonych i sporą liczbą infrastruktury zachęcającej do wypoczynku lub rekreacji. W okolicy znajdują się także placówki edukacyjne oraz medyczne, co jest zaletą zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Na osiedlu tym powstaje bardzo dużo nowych nieruchomości, w typie osiedli zamkniętych - z podziemnymi parkingami i monitoringiem.

Osoby poszukujące mieszkań z rynku wtórnego mogą być zainteresowane osiedlem Planty, gdzie wybudowane zostały bloki cztero-, pięcio-, ośmio- i jedenastokondygnacyjne. Okolica ta wybierana jest przede wszystkim ze względu na dobrą infrastrukturę drogową, liczbę szkół i przychodni czy miejsc rekreacyjnych. Duża liczba przedsiębiorstw ma tutaj także swoje siedziby, dzięki czemu dojazd do pracy nie jest zbyt męczący.

Mieszkańcy Radomia, którzy dojeżdżają do pracy w Warszawie czy innych miast, szukają mieszkań w Śródmieściu, gdzie znajduje się stacja dworca kolejowego. Średnia cena nieruchomości na tym osiedlu jest najwyższa - ale w zamian otrzymujemy więcej udogodnień typowych dla miasta. Studenci szukają z kolei nieruchomości na osiedlach Gołębiów II i Akademickim, gdzie mają najlepszy dostęp do uczelni, hal sportowych, bibliotek, sklepów, barów i restauracji.

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Umowa Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Ludzie Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Znajdź nieruchomość Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

(rozwiń)
Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Domiporta Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Domiporta Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Domiporta Sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Krakowska 199, 38-400 Krosno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Domiporta Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)
Włączone! Możesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnej interesującej oferty.

Od teraz codziennie rano dostaniesz listę dopasowanych do Twoich preferencji najnowszych ofert prosto na swoją skrzynkę
e-mail.
Co teraz? Zrelaksuj się lub przejrzyj listę pasujących ofert, które do tej pory trafiły na nasz serwis. Być może wśród nich będzie ta, która Cię zainteresuje! Przejdź do listy ofert
Kontakt telefoniczny Skontakuj się