Domiporta jest hubem integrującym wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego na jednej platformie cyfrowej.

Łączymy nabywców i posiadaczy nieruchomości, deweloperów, najemców, agencje pośrednictwa, banki finansujące zakup mieszkań oraz podmioty świadczące usługi projektowe i wykończeniowe.

Zakup i sprzedaż nieruchomości w Polsce to wciąż żmudny, wieloetapowy i „offlinowy” proces. Naszym celem jest uproszczenie go i dostosowanie do potrzeb wymagających i nowoczesnych użytkowników.

Domiporta czerpie z najlepszych wzorców budowania biznesu w duchu innowacyjności, mobilności i bliskości z użytkownikiem. Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie wywodzący się z innowacyjnych firm sektora bankowego i nowych technologii.

Dzisiaj transakcje na rynku nieruchomości to długi formalno-prawny proces, realizowany w oparciu o papierowe dokumenty i wiele urzędowych druków.
Chcesz uczestniczyć w cyfrowej rewolucji w tym segmencie? Dołącz do nas!

Sławomir Gąsiorowski Prezes Domiporta

Oferta dla osób prywatnych

Twoje ogłoszenie będzie widoczne dla około 900 tys. użytkowników serwisu miesięcznie. Możesz dotrzeć także do prawie 4 mln użytkowników stron partnerskich takich jak Gazeta.pl

Oferta dla agencji nieruchomości

Wykorzystanie jednego z największych zasięgów w branży oraz dostęp do transakcyjnej grupy użytkowników. Przejrzyste zarządzanie i optymalna prezentacja ofert oraz kompletne dane statystyczne.

Oferta dla deweloperów

Zapewniamy kompleksową obsługę prezentowanej inwestycji. Dbamy za Ciebie o to, żeby publikowane u nas informacje o inwestycji i poszczególnych lokalach były aktualne.

Domiporta Sp. z o.o.

Adres ul. Czerska 8/10 00-732 Warszawa NIP: 522-010-28-63
Numer konta bankowego DNB Bank Polska 58 2190 0002 3000 0046 8285 0101

Biuro Wsparcia Klienta

(+48) 22 555 57 40 wsparcie@domiporta.pl

Kontakt w sprawie reklamy Domiporta

reklama@domiporta.pl