Oczekujemy:
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Umiejętności jasnego i precyzyjnego formułowania myśli
  • Gotowości do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta
  • Status studenta będzie dodatkowym atutem
Gwarantujemy:
  • Umowę zlecenie, wynagrodzenie podstawowe, oraz premię, która da Ci realny wpływ na poziom Twoich zarobków
  • Pakiet benefitów: dla zdrowia, czasu wolnego i sportu
  • Pracę w stałych godzinach 9 – 17
  • Pracę w gronie wyluzowanych profesjonalistów
  • Szkolenie wstępne z zakresu produktów oraz obsługi Klienta.
  • Poznanie rynku nieruchomości
  • Dogodną lokalizację – Warszawa, Mokotów

Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, jesteś kreatywny oraz lubisz wyzwania - Zapraszamy – nie czekaj - prześlij do nas swoje CV!

Twój zakres obowiązków:
  • koordynowanie działań mających na celu kształtowanie marki i wizerunku
  • tworzenie i realizacja innowacyjnych kampanii marketingowych
  • analiza konkurencji oraz śledzenie najnowszych trendów na rynku
  • wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie sprzedaży oraz analiza ich efektywności
  • zarządzanie stroną internetową oraz kanałami w mediach społecznościowych
  • raportowanie do Zarządu w zakresie realizowanych celów i zadań
  • planowanie i realizacja działań marketingowych (w tym e-marketingowych i social media)
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w budowaniu strategii i planów marketingowych - minimum dwa lata
  • kreatywne, nieszablonowe myślenie
  • umiejętność sprawnego organizowania pracy własnej oraz zespołu
  • umiejętność prowadzenia projektów oraz realizacji kilku projektów jednocześnie
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub kontrakt B2B: stałe wynagrodzenie miesięczne + system motywacyjny
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, realny wpływ na politykę i standardy firmy
  • pracę w ciekawym i dynamicznie rozwijającym się środowisku

Jeśli jesteś kreatywny oraz lubisz wyzwania - Zapraszamy – nie czekaj - prześlij do nas swoje CV!