Oferta dla partnerów

Dlaczego warto
z Domiporta?

Przede wszystkim rośniemy!

Już w styczniu, półtora miesiąca od odsłony nowego serwisu, zanotowaliśmy 1 mln użytkowników (wg Gemius Polska).

Ostatni czas był dla nas bardzo pracowity – serwis zyskuje nowe funkcjonalności. Jeszcze więcej mamy w planach, ale już teraz efekty naszej pracy nie tylko dają nam ogromną satysfakcję, ale i znajdują potwierdzenie w liczbach.

Co to oznacza? Więcej potencjalnych i przede wszystkim wartościowych klientów dla Was!

Nasze produkty

Abonamenty

Warto mieć u nas abonament z pakietem ogłoszeń i nie martwić się o widoczność swoich ofert oraz zainteresowanie nimi. Zrobimy wszystko, żeby Twoje oferty nieruchomości miały się u nas dobrze i zapewnimy im zainteresowanie Klientów!

Możesz u nas skorzystać ze standardowego abonamentu, który zapewnia prezentację ofert lub takiego, który dostarczy Ci gwarantowaną liczbę zapytań. Ty decydujesz tylko, ile i kiedy ich potrzebujesz.


Cennik dla agencji Cennik dla deweloperów Regulamin usługi Pakiet I, II, III

Rezerwacje Online

Rezerwacje Online to narzędzie, które pozwala na udostępnienie Twojej oferty na wyłączność do rezerwacji potencjalnym Klientom. Wystarczy, że wskażesz, które z Twoich ogłoszeń nieruchomości można rezerwować, za jaką kwotę i na jaki czas. W każdej chwili możesz też zmienić zdanie, usunąć udostępnioną nieruchomość lub odwołać rezerwację. Wszystko po to, aby wesprzeć Twój biznes!

Bycie na szczycie! Automatyczne podbicia i wyróżnienia

Aby ułatwić Ci bycie na szczycie, uruchomiliśmy darmową usługę automatycznych podbić. Teraz możesz zająć się swoim biznesem, a Twoje ogłoszenia będą promować się same.

Ty decydujesz, jak często i które ogłoszenia są podbijane i wspinają się na szczyt listy wyszukiwania. Całość szybko i sprawnie ustawisz w swoim panelu. Dodatkowo dostaniesz od nas extra budżet w kwocie 150, 200, 300 PLN na ich promocję.


Cennik Regulamin

Domiporta i Przyjaciele

Agencje nieruchomości, które współpracują z serwisem, mogą polecać nam nowych Klientów – w ramach nagrody obie strony otrzymają bonusowy Pakiet 30 podbić i 3 wyróżnień po 3 miesiącach trwania umowy.

W ramach akcji nowy i obecny Klient, wykupując Pakiet Domiporta i Przyjaciele może skorzystać z usługi abonamentowej oraz przysługujących mu bonusów: Pakietu Podbić w liczbie 30 sztuk oraz Ogłoszeń Wyróżnionych w liczbie 3 sztuk, które można wykorzystać po trzecim miesiącu obowiązywania umowy abonamentowej.

Klient Polecający może zachęcić Nowego Klienta do zawarcia ze Spółką umowy abonamentowej. Warunkiem otrzymania Bonusów jest zakup jednego z Abonamentów na minimum 3 miesiące. Przed zawarciem umowy należy się powołać na Klienta Polecającego, podając hasło: Domiporta i Przyjaciele.

Nowy i obecny Klient wybiera liczbę ogłoszeń w przedmiocie oferty dotyczącej transakcji na rynku nieruchomości, które może opublikować w serwisie Domiporta. Ogłoszenia są publikowane przez okres 30 dni, począwszy od chwili publikacji. Możliwe jest dalsze publikowanie tego samego ogłoszenia, przez kolejne 30-dniowe okresy, na warunkach umowy abonamentowej.

Warto też dodać, że w akcji Domiporta i Przyjaciele, Polecającym może być Klient, który korzysta lub korzystał w ciągu ostatnich 6 miesięcy z usług oferowanych przez Spółkę. Nowym Klientem może zostać firma, która w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadała abonamentu w serwisie Domiporta.


Cennik Regulamin

Premium Real Estate

Premium Real Estate to szybko rozwijający się segment rynku nieruchomości. Choć statystycznie udział ofert luksusowych nieruchomości jest niewielki, to budynków spełniających najwyższe standardy, jeśli chodzi o lokalizację, architekturę, wyposażenie wnętrz czy zastosowane elementy technologii, cały czas przybywa.

W naszym serwisie wydzielono odrębną kategorię Premium Real Estate, zawierającą oferty sprzedaży prestiżowych rezydencji, apartamentów i luksusowych penthouse’ów. Przyjeliśmy, że w sektorze Premium Real Estate mogą znaleźć się nieruchomości, których wartość wynosi co najmniej 1,5 mln zł w przypadku apartamentu i 2,5 mln zł w przypadku rezydencji.


Cennik Regulamin