Najnowsze artykuły

 • W Polsce jest 15 milionów mieszkań. Ile brakuje?

  W Polsce jest 15 milionów mieszkań. Ile brakuje?

  GUS podał najświeższe dane dotyczące liczby mieszkań w Polsce. Z zestawienia wynika, że w Polsce jest 15 mln lokali według stanu na 2020 rok. W rok przybyło aż 202 tys. mieszkań, co poprawiło wynik jedynie o 1,4 proc. Ile jeszcze mieszkań więc brakuje?

  Friss
 • Jaki brodzik prysznicowy wybrać do nowoczesnej łazienki?

  Jaki brodzik prysznicowy wybrać do nowoczesnej łazienki?

  Już wiesz, że w twojej łazience pielęgnacyjne centrum stanowić będzie prysznic? Gratulacje, to już połowa sukcesu i wielki krok ku wykończeniu wnętrz. Teraz jednak przed tobą wybór odpowiedniej kabiny. Na co zwrócić uwagę i jaki brodzik prysznicowy wybrać, by był funkcjonalny? Podpowiadamy!

  Artykuł sponsorowany
 • Jesteś szczęśliwy, bo masz ogródek przy mieszkaniu? Nie ciesz się, bo pewnie nie jest twój
 • Polski Ład. Za budowę domu 70 m kw. może grozić do 8 lat więzienia. Dziur w przepisach więcej

  Polski Ład. Za budowę domu 70 m kw. może grozić do 8 lat więzienia. Dziur w przepisach więcej

  Polski Ład może być większą rewolucją dla rynku nieruchomości, niż wynikało to z pierwotnej wersji przepisów. Eksperci, którzy przeanalizowali finalną wersję ustawy, zaprezentowaną w zeszłym tygodniu, znaleźli bowiem wiele nowości. Domy bez zezwolenia w praktyce będą mogły mieć znacznie więcej niż 70 m kw. Ale za ich budowę będzie można trafić do więzienia.

  eRKa
 • Mieszkanie tańsze o 120 tys. zł? Wystarczy szukać wad. "Ciemne, zbyt blisko ulicy, za daleko od sklepu"
 • Dekoracje do salonu - ciekawe pomysły na nowoczesne dodatki

  Dekoracje do salonu - ciekawe pomysły na nowoczesne dodatki

  Dodatki nadają pomieszczeniom charakteru i osobistego wyrazu. Nie można jednak z nimi przesadzać, gdyż w zbyt dużej ilości lub nieodpowiednio dobrane mogą powodować wrażenie bałaganu. Sprawdź, jak oryginalnie udekorować salon. Oto kilka pomysłów na nowoczesne dekoracje, które nie przytłoczą twojego wnętrza.

  Artykuł sponsorowany
 • Podest tarasowy - jak układać i czym przycinać?

  Podest tarasowy - jak układać i czym przycinać?

  Aby móc cieszyć się pięknym i zadbanym ogrodem, nie wystarczy regularnie podlewać trawnik czy równo posadzić kwiaty. Warto też dobrze zaaranżować strefę tarasową. Jej aranżacja jest niezwykle ważna, a modny design docenią zarówno goście jak i domownicy. Dobry sposobem na ciekawe i modne wykończenie tarasu może być podest tarasowy, nazywany też panelami tarasowymi. Poniżej podpowiadamy, z czego mogą być wykonane panele, z jakich składają się elementów i jak je prawidłowo układać.

  Artykuł sponsorowany
 • Mieszkanie Ryszarda Riedla na sprzedaż za pół miliona. "Nieruchomość można wykorzystać na muzeum"
 • Nie 70, a 140 metrów bez zezwolenia? "Będzie bardzo łatwe obejście przepisów"

  Nie 70, a 140 metrów bez zezwolenia? "Będzie bardzo łatwe obejście przepisów"

  - To nowy rozdział w historii polskiego budownictwa - tak o ustawie, która ma umożliwiać budowę domów o powierzchni do 70 m kw. bez zezwolenia, mówił w środę premier Mateusz Morawiecki. - Istnieje możliwość, która do dzisiaj jest bardzo często wykorzystywana, że będą powstawać domy w zabudowie bliźniaczej jeden przy drugim - twierdzi jeden z ekspertów od rynku nieruchomości. Co to może oznaczać w praktyce?

  eRKa
 • Wynajmij mieszkanie w abonamencie i zapomnij o dziwnych zwyczajach właściciela