Aranżacja wnętrz

 • Aranżacja wnętrz - porady dla początkujących

  Aranżacja wnętrz - porady dla początkujących

  Urządzanie własnego domu czy mieszkania to marzenie dla wielu osób. Warto jednak poznać kilka wskazówek, by jak najlepiej wykorzystać zastaną przestrzeń i sprawić, że będzie ona nie tylko spójna z naszą osobowością, estetyczna, ale też praktyczna i funkcjonalna.

  redakcja
 • Estetycznie i funkcjonalnie - jak wybrać zmywarkę pod zabudowę?

  Estetycznie i funkcjonalnie - jak wybrać zmywarkę pod zabudowę?

  Chociaż zmywarka ciągle uważana jest przez niektórych za fanaberię, coraz więcej osób traktuje ją jak niezbędny element wyposażenia kuchni. Takie urządzenie z pewnością pozwala zaoszczędzić wodę, energię i nasz czas, a przy tym zwalnia z często nielubianego obowiązku mycia naczyń. Jak wybrać zmywarkę pod zabudowę?

  ask
 • Najpopularniejszy kolor farby do wnętrz w Stanach to...

  Najpopularniejszy kolor farby do wnętrz w Stanach to...

  Sieć sklepów Sherwin-Williams oraz agencja badawcza Harris Insights & Analytics przeprowadziła badania na reprezentatywnej grupie amerykanów, badając jaki kolor jest najatrakcyjniejszy we wnętrzu.

  Bartłomiej Baranowski
 • Kotary i rolety od HoleRoll - nowe spojrzenie na zaciemnienie

  Kotary i rolety od HoleRoll - nowe spojrzenie na zaciemnienie

  Rolety w całej gamie kolorów już parę lat temu opanowały wnętrza w mieszkaniach i domach Polaków. Rozwiązanie tanie i proste, a jednocześnie skuteczne. To klucz do sukcesu tego sposobu zasłaniania okien. Ale każdą rzecz można jeszcze poprawić!

  Bartłomiej Baranowski
 • Poznajcie Alexey'a. Podłoga w jego salonie to dzieło sztuki.
 • Otwarta kuchnia w mieszkaniu - hit czy kit?

  Otwarta kuchnia w mieszkaniu - hit czy kit?

  Przeglądając oferty domów i mieszkań w serwisach internetowych rzuca się w oczy silna tendencja aranżowania otwartych kuchni. Jeszcze parę lat temu aneksy kuchenne stosowane były jedynie w kawalerkach. Jest to zrozumiałe ze względu na specyfikę małych, przeważnie jednopokojowych lokali. Obecnie nawet w dużych mieszkaniach lub domach, gdzie łatwo wygospodarować oddzielne pomieszczenie na kuchnie, łączy się ją z salonem, bądź jadalnią. Mimo panującej mody na otwarte kuchnie nadal pozostaje pytanie: HIT czy KIT?

  Aleksandra Krajewska
 • Master Bedroom - dla miłośników prywatności

  Master Bedroom - dla miłośników prywatności

  Każdy z Nas w pewnym momencie życia potrzebuje odrobiny prywatności. Z czasem chcemy jej coraz więcej, ale jak ją utrzymać skoro w domu hasają wesoło dzieci albo mieszkamy w domu wielopokoleniowym? Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest posiadanie Master Bedroom.

  Bartłomiej Baranowski
 • Modern Vintage. Wielki powrót designu lat 50-tych i 60-tych

  Modern Vintage. Wielki powrót designu lat 50-tych i 60-tych

  Moda na wzornictwo lat 50-tych i 60-tych powraca w wielkim stylu: zarówno w modzie, jak i aranżacji wnętrz. Dla współczesnego designu jest to odświeżający powiew kreatywności i nietuzinkowych rozwiązań. Proste i funkcjonalne, choć niezwykle finezyjne kształty, dodadzą oryginalnego kolorytu każdemu nowoczesnemu wnętrzu.

  Paulina Hyła
 • Przegląd nowoczesnych penthouse'ów

  Przegląd nowoczesnych penthouse'ów

  Luksus - to słowo najlepiej opisuje nowoczesne apartamenty. Ich ogromnymi walorami są przestrzeń i piękne widoki na panoramę miast. Mimo, że cena zazwyczaj przekracza możliwości przeciętnego Kowalskiego, przygotowaliśmy przegląd najciekawszych penthouse'ów na podstawie ogłoszeń serwisu Domiporta.pl.

  Anna Koziej
 • Kolor ścian w pokoju dziecka

  Kolor ścian w pokoju dziecka

  Barwy wywierają ogromny wpływ na psychikę, dlatego wybór koloru ścian w pokoju dziecka jest dla rodziców szczególnym wyzwaniem. Mimo że moda zmienia się jak w kalejdoskopie, od wielu lat na topie pozostają kolory pastelowe takie jak róż czy błękit. Jakimi zasadami należy się kierować wybierając spośród setki barw, kolor, dzięki któremu dziecko w swoim małym królestwie będzie czuło się dobrze i bezpiecznie?

  Anna Koziej
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.