Aranżacja wnętrz

 • Aranżacja wnętrz - porady dla początkujących

  Aranżacja wnętrz - porady dla początkujących

  Urządzanie własnego domu czy mieszkania to marzenie dla wielu osób. Warto jednak poznać kilka wskazówek, by jak najlepiej wykorzystać zastaną przestrzeń i sprawić, że będzie ona nie tylko spójna z naszą osobowością, estetyczna, ale też praktyczna i funkcjonalna.

  redakcja
 • Estetycznie i funkcjonalnie - jak wybrać zmywarkę pod zabudowę?

  Estetycznie i funkcjonalnie - jak wybrać zmywarkę pod zabudowę?

  Chociaż zmywarka ciągle uważana jest przez niektórych za fanaberię, coraz więcej osób traktuje ją jak niezbędny element wyposażenia kuchni. Takie urządzenie z pewnością pozwala zaoszczędzić wodę, energię i nasz czas, a przy tym zwalnia z często nielubianego obowiązku mycia naczyń. Jak wybrać zmywarkę pod zabudowę?

  ask
 • Najpopularniejszy kolor farby do wnętrz w Stanach to...

  Najpopularniejszy kolor farby do wnętrz w Stanach to...

  Sieć sklepów Sherwin-Williams oraz agencja badawcza Harris Insights & Analytics przeprowadziła badania na reprezentatywnej grupie amerykanów, badając jaki kolor jest najatrakcyjniejszy we wnętrzu.

  Bartłomiej Baranowski
 • Kotary i rolety od HoleRoll - nowe spojrzenie na zaciemnienie

  Kotary i rolety od HoleRoll - nowe spojrzenie na zaciemnienie

  Rolety w całej gamie kolorów już parę lat temu opanowały wnętrza w mieszkaniach i domach Polaków. Rozwiązanie tanie i proste, a jednocześnie skuteczne. To klucz do sukcesu tego sposobu zasłaniania okien. Ale każdą rzecz można jeszcze poprawić!

  Bartłomiej Baranowski
 • Poznajcie Alexey'a. Podłoga w jego salonie to dzieło sztuki.
 • Otwarta kuchnia w mieszkaniu - hit czy kit?

  Otwarta kuchnia w mieszkaniu - hit czy kit?

  Przeglądając oferty domów i mieszkań w serwisach internetowych rzuca się w oczy silna tendencja aranżowania otwartych kuchni. Jeszcze parę lat temu aneksy kuchenne stosowane były jedynie w kawalerkach. Jest to zrozumiałe ze względu na specyfikę małych, przeważnie jednopokojowych lokali. Obecnie nawet w dużych mieszkaniach lub domach, gdzie łatwo wygospodarować oddzielne pomieszczenie na kuchnie, łączy się ją z salonem, bądź jadalnią. Mimo panującej mody na otwarte kuchnie nadal pozostaje pytanie: HIT czy KIT?

  Aleksandra Krajewska
 • Master Bedroom - dla miłośników prywatności

  Master Bedroom - dla miłośników prywatności

  Każdy z Nas w pewnym momencie życia potrzebuje odrobiny prywatności. Z czasem chcemy jej coraz więcej, ale jak ją utrzymać skoro w domu hasają wesoło dzieci albo mieszkamy w domu wielopokoleniowym? Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest posiadanie Master Bedroom.

  Bartłomiej Baranowski
 • Modern Vintage. Wielki powrót designu lat 50-tych i 60-tych

  Modern Vintage. Wielki powrót designu lat 50-tych i 60-tych

  Moda na wzornictwo lat 50-tych i 60-tych powraca w wielkim stylu: zarówno w modzie, jak i aranżacji wnętrz. Dla współczesnego designu jest to odświeżający powiew kreatywności i nietuzinkowych rozwiązań. Proste i funkcjonalne, choć niezwykle finezyjne kształty, dodadzą oryginalnego kolorytu każdemu nowoczesnemu wnętrzu.

  Paulina Hyła
 • Przegląd nowoczesnych penthouse'ów

  Przegląd nowoczesnych penthouse'ów

  Luksus - to słowo najlepiej opisuje nowoczesne apartamenty. Ich ogromnymi walorami są przestrzeń i piękne widoki na panoramę miast. Mimo, że cena zazwyczaj przekracza możliwości przeciętnego Kowalskiego, przygotowaliśmy przegląd najciekawszych penthouse'ów na podstawie ogłoszeń serwisu Domiporta.pl.

  Anna Koziej
 • Kolor ścian w pokoju dziecka

  Kolor ścian w pokoju dziecka

  Barwy wywierają ogromny wpływ na psychikę, dlatego wybór koloru ścian w pokoju dziecka jest dla rodziców szczególnym wyzwaniem. Mimo że moda zmienia się jak w kalejdoskopie, od wielu lat na topie pozostają kolory pastelowe takie jak róż czy błękit. Jakimi zasadami należy się kierować wybierając spośród setki barw, kolor, dzięki któremu dziecko w swoim małym królestwie będzie czuło się dobrze i bezpiecznie?

  Anna Koziej
 • 9 rzeczy, które warto wiedzieć o aranżacji wnętrz swojego domu przed rozpoczęciem budowy

  9 rzeczy, które warto wiedzieć o aranżacji wnętrz swojego domu przed rozpoczęciem budowy

  Wykańczanie i urządzenie domu często uważane są za przyjemniejsze i bardziej kobiece etapy budowy. Niekiedy jednak przysparzają sporo kłopotów, ponieważ często dopiero wówczas okazuje się, że musimy zmienić naszą wizję, bo na etapie budowania, czasem nawet wyboru projektu nie przemyśleliśmy lub nie wzięliśmy pod uwagę ważnych kwestii.

  Akademia Kobiet Budujących Silka Ytong
 • 10 sposobów na ożywienie wnętrza

  10 sposobów na ożywienie wnętrza

  Kontrastowe kolory, przeszklenia, oryginalne oświetlenie i niebanalne dekoracje - to tylko niektóre z pomysłów na uczynienie wnętrza niepowtarzalnym. Prezentujemy mieszkania z serwisu Domiporta.pl, których właściciele skutecznie zwalczyli monotonię wystroju swoich czterech kątów.

  Laura Nadolska, redakcja
 • Mieszkanie z myślą o dziecku

  Wraz z pojawieniem się maleństwa w domu, czeka cię kupno nowego mieszkania albo solidne przemeblowanie. Jak poradzić sobie ze stworzeniem M dla rodziny z dziećmi?

  Jolanta Korucu