Najnowsze artykuły

 • Ruszył ostatni etap sprzedaży Domów przy Willowej

  Ruszył ostatni etap sprzedaży Domów przy Willowej

  Ulica Willowa w Falentach Nowych w gminie Raszyn może pochwalić się inwestycją, która przyciąga oko dynamiką budowy oraz rozplanowaniem przestrzennym. Po szybko sprzedanych pierwszych etapach, Novisa Development wprowadza do sprzedaży ostatnie już domy na tym osiedlu. A chętnych do zakupienia tu własnego lokum nie brakuje.

  redakcja
 • Tutaj mieszka rodzina królewska - to nie tylko pałac Buckingham

  Tutaj mieszka rodzina królewska - to nie tylko pałac Buckingham

  Niemal każdy słyszał o Pałacu Buckingham, Zamku w Windsorze czy Pałacu Kensington, gdzie mieszkają na co dzień książę William i Kate Middleton. Ale do majątku rodziny królewskiej należy dużo więcej niezwykłych gmachów i okazałych posiadłości. Oto najbardziej znane.

  Bartłomiej Baranowski
 • 1/4 Polaków zalega z opłatami za mieszkanie - najgorzej jest z Zachodniopomorskiem

  1/4 Polaków zalega z opłatami za mieszkanie - najgorzej jest z Zachodniopomorskiem

  Ponad 62 procent lokali gminnych w województwie zachodniopomorskim ma zaległości w opłatach za mieszkanie - wynika z najnowszego raportu GUS nt. gospodarki mieszkaniowej i infrastruktury komunalnej. Natomiast najmniejszy udział zadłużonych mieszkań jest wśród osób fizycznych we wspólnotach mieszkaniowych.

  Bartłomiej Baranowski
 • W jaki sposób przygotować się do negocjacji ceny mieszkania? Narzekanie zostaw na koniec

  W jaki sposób przygotować się do negocjacji ceny mieszkania? Narzekanie zostaw na koniec

  Zakup mieszkania to jedna z poważniejszych życiowych inwestycji, dlatego warto się do niej jak najlepiej przygotować. Najważniejszą dla nabywców kwestią jest zwykle cena nieruchomości, którą planują kupić. To właśnie na tym polu dochodzi do konfliktu interesów między sprzedającymi i potencjalnymi kupującymi: jedni chcą osiągnąć jak najwyższą, a drudzy możliwie jak najniższą cenę. Jak negocjować mieszkanie, by kupić je najtaniej?

  natalia
 • Pierwsze wrażenie robi się tylko raz - jak techniki home staging pomagają sprzedać mieszkanie?

  Pierwsze wrażenie robi się tylko raz - jak techniki home staging pomagają sprzedać mieszkanie?

  Home staging to jedna z nowszych ofert skierowana dla osób chcących sprzedać swoją nieruchomość. Usługa ta polega na przygotowaniu mieszkania czy domu tak, by transakcja przeprowadzona została w możliwie jak najkrótszym czasie i po jak najwyższej cenie. Polega ona przede wszystkim na wizualnej zmianie nieruchomości tak, by wydała się ona dla kupujących lub wynajmujących bardziej atrakcyjna.

  natalia
 • W jakich miesiącach najlepiej wystawić mieszkanie na sprzedaż?

  W jakich miesiącach najlepiej wystawić mieszkanie na sprzedaż?

  Chętnego na zakup mieszkania można znaleźć w każdym miesiącu w roku, są jednak okresy, kiedy aktywność kupujących jest wyjątkowo wysoka. To właśnie wtedy najkorzystniej wystawić swoją nieruchomość na sprzedaż. Jak w ostatnich latach przedstawiała się sezonowość na rynku nieruchomości?

  natalia
 • Na to mieszkanie przeciętny warszawiak musiałby odkładać całą pensję 778 lat