Działka 1011 m2, Ustka Przewłoka
150 000 zł 148,37 zł/m2
Kontakt

Działka budowlana na sprzedaż Ustka Przewłoka - 1011 m2

Cena 150 000 148,37 zł/m2
Sprawdź ratę kredytu >>

Więcej informacji

DZIAŁKA BUDOWLANA o powierzchni 1011 m kw. położona w cichej i spokojnej części osiedlowej, turystycznego nadmorskiego miasta Ustka (Przewłoka). Działka znajdują się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka położona na tym terenie przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną o niskiej intensywności, zabudowa jednorodzinna o charakterze rezydencjonalnym, zabudowa mieszkaniowo-usługowa o charakterze pensjonatowym, zabudowa letniskowa, zabudowa mieszkaniowo-usługowa o charakterze specjalnym, skojarzona z rehabilitacją i ochroną zdrowia, obiekty i urządzenia obsługi rekreacji i turystyki, obiekty usług ochrony zdrowia, zieleń parkowa ogólnodostępna, otwarte urządzenia sportowe z zielenią towarzyszącą. Teren nie jest ogrodzony. Infrastruktura techniczna- woda, kanalizacja z sieci wodociągowej i sanitarnej, zaopatrzenie w gaz z sieci gazowej, prąd z sieci elektroenergetycznej, zaopatrzenie w energię cieplną z indywidualnych kotłowni lub ewentualnie z sieci ciepłowniczej. Przyłącza do uzbrojenia znajdują się w drodze. Teren płaski w kształcie prostokąta. Brak ogrodzenia. Lokalizacja: Atrakcyjnie turystycznie miejscowość nadmorska jest ogromnym atutem tej nieruchomości.

 Idealna propozycja jako inwestycja!!!

 CENA: 150.000,-PLN Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer oferty: GRS-GS-782
Zwiń opis

Kategoria:
Działki i grunty na sprzedaż
Lokalizacja:
Ustka Przewłoka
Cena:

150 000 zł

Cena za m2
148,37 zł/m2
Rodzaj działki:
budowlana
Kształt działki:
prostokąt
Powierzchnia całkowita:
1 011 m2
Ogrodzenie działki:
brak
Lokalizacja:
województwo: pomorskie powiat: słupski gmina: Ustka miejscowość: Ustka Przewłoka
Numer oferty:
GRS-GS-782


Mapa

Podobne nieruchomości