Działka 787 m2, Marki, Zofii Nałkowskiej
450 000 zł 571,79 zł/m2
Kontakt

Działka budowlana na sprzedaż Marki, Zofii Nałkowskiej - 787 m2

Cena 450 000 571,79 zł/m2
Sprawdź ratę kredytu
Kategoria:
Działki i grunty na sprzedaż
Lokalizacja:
Marki, Zofii Nałkowskiej
Cena:

450 000 zł

Cena za m2
571,79 zł/m2
Rodzaj działki:
budowlana
Forma własności:
własność
Liczba pokoi:
0
Piętro:
Parter
Liczba pięter w budynku:
0
Rok budowy:
0
Powierzchnia całkowita:
787 m2
Powierzchnia działki:
787 m2
Droga dojazdowa:
utwardzona
Lokalizacja:
województwo: mazowieckie powiat: Wołomiński miejscowość: Marki ulica: Zofii Nałkowskiej
Numer oferty:
ZS14283
Kredyt:
Sprawdź ratę!

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka gruntu, położona przy ul. Z. Nałkowskiej, w Markach, w województwie mazowieckim. Działka prostokątna, o wymiarach 21m x 37,5m Media: gaz, prąd, kanalizacja i wodociąg, znajdują się w przylegającej drodze. Teren oznaczony symbolem MU Tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej Uchwała Nr XII/88/2004 z dnia 2004-02-25 Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego miasta Marki w obszarze ulic: Kraszewskiego, Spacerowa, Krasińskiego, Grunwaldzka (...) § 9 1. Tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowej oznaczone są na rysunku planu symbolem MU. 2. Na terenach, o których mowa w pkt. 1 obowiązują następujące zasady zagospodarowania: 1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza, 2) przeznaczenie dopuszczalne: usługi nieuciążliwe, 3) nieprzekraczalna wysokość zabudowy mieszkaniowej wynosi do 3 kondygnacji, czyli parter, piętro i mieszkalne poddasze a zabudowy usługowej do 2 kondygnacji. 4) minimalna wielkość nowotworzonej działki, na której możliwa jest zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza wynosi 600m2, 5) ustala się minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej działki budowlanej zabudowy wolnostojącej i bliźniaczej na 70%, 6) parkingi i garaże dla wszystkich nowowznoszonych obiektów powinny być zlokalizowane na terenie posesji, na której obiekt będzie wznoszony, 7) dopuszcza się jedynie zorganizowany sposób zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków do układu ogólnomiejskiego. Do czasu objęcia obszaru systemami ogólnomiejskimi dopuszcza się stosowanie własnych systemów lokalnych lub własne ujęcia wody i szczelne zbiorniki bezodpływowe dla odprowadzania ścieków bytowych, 8) w strefie występowania terenów podmokłych, zaznaczonej na rysunku planu, realizację budowlaną należy poprzedzić badaniami nośności gruntów i poziomu wód gruntowych. 3. Na terenach, o których mowa w pkt. 1 obowiązują następujące wymogi z zakresu ochrony środowiska: 1) ustala się zakaz lokalizacji obiektów mogących powodować stałe, bądź okresowe uciążliwości dla podstawowych funkcji terenu, 2) ewentualna uciążliwość dla środowiska wywołana przez obiekty usługowe i inne nie może wykraczać poza teren lokalizacji obiektu, a tym samym wywoływać konieczność ustanawiania strefy ograniczonego użytkowania, 3) na terenie obowiązują ustalenia rozporządzenia Wojewody Mazowieckiego o ustanowieniu Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu dla strefy ochrony urbanistycznej. (..)
Numer oferty: ZS14283
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Adam Szymański
Nr licencji zawodowej: brak danych
Zwiń opis


Średnie ceny w tej lokalizacji

450 000
Cena zł/m2
1 rok 2 lata 5 lat

W tej samej miejscowości:  
Pokaż

Mapa

Podobne nieruchomości

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 5 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Domiporta Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Domiporta Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Domiporta sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Domiporta Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)