Nowoczesna
technologia w
rozwoju agencji
nieruchomości

Rezerwacje Online to narzędzie, które pozwala na udostępnienie Twojej oferty na wyłączność do rezerwacji potencjalnym Klientom. Wystarczy, że wskażesz, które z Twoich nieruchomości można rezerwować, za jaką kwotę i na jaki czas. W każdej chwili możesz też zmienić zdanie, usunąć udostępnioną nieruchomość lub odwołać rezerwację. Wszystko po to, aby wesprzeć Twój biznes!

Klienci są gotowi zapłacić, aby móc obejrzeć Twoją nieruchomość

W przypadku, kiedy będziesz zmuszony odwołać rezerwację, Klient otrzymuje całkowity zwrot kosztów. Jedyny koszt, jaki poniesiesz to opłata manipulacyjna, stanowiąca 20% wyznaczonej kwoty.

Teraz możesz się skupić na Klientach o wysokim potencjale transakcyjnym

Dokonując rezerwacji, potencjalny Klient oczekuje gwarancji pierwszeństwa zakupu Twojej nieruchomości, o ile decyzja zostanie podjęta w terminie trwania rezerwacji.

Pozwól poczuć się Twojemu klientowi wyjątkowo niczym VIP

To, jak szybko oddzwonisz i umówisz się na spotkanie, ma znaczenie. Na pewno masz w swoim portfolio inne nieruchomości, którymi możesz go zainteresować.

Więcej czasu na odpoczynek przy jednoczesnym obsłużeniu wszystkich klientów

Ty decydujesz, na ile dni możliwe jest zarezerwowanie danej nieruchomości (od 1 do 7 dni). To czas, w którym konieczne jest skontaktowanie się z potencjalnym Klientem, umówienie i odbycie spotkania. Możesz też tak dysponować swoim kalendarzem, aby blokować dni, w których rezerwacja nie będzie możliwa. W tym czasie spędzasz czas z rodziną, załatwiasz pilne sprawy lub jedziesz na dłuższe wakacje, a kolejne rezerwacje tworzą się automatycznie, uwzględniając dni, w których jesteś nieosiągalny.

Ty ustalasz kwotę, za którą chcesz udostępnić swoją nieruchomość

Możliwy zakres kwot to 50-500 zł. Zarabiasz 80% od kwoty netto, pozostałe 20% to opłata manipulacyjna. Im więcej swoich ofert na wyłączność udostępnisz, tym większy może być Twój zarobek.

Będzie Ci się to opłacało!

Pełna obsługa rozliczania transakcji oraz rozpatrywanie reklamacji

Domiporta zapewnia Ci pełną obsługę rozliczania transakcji oraz rozpatrywania reklamacji. Dzięki temu będziesz mógł się skupić przede wszystkim na Klientach. W pierwszym dniu każdego nowego miesiąca zostaniesz poinformowany na jaką kwotę ma zostać wystawiona przez Ciebie faktura. W ciągu 7 dni przelejemy Ci środki na Twoje konto.

Anulowanie jest bezkosztowe, odwołanie rezerwacji z Twojego powodu to jedyne 20% kwoty rezerwacji

W każdej chwili będziesz mógł anulować udostępnienie do rezerwacji (bezkosztowo), a w przypadku odwołania rezerwacji z Twojego powodu Twój koszt to jedyne 20% kwoty rezerwacji. Usunięcie ogłoszenia z serwisu nie zwalnia Cię z realizacji usługi, jeśli w tym czasie była aktywna rezerwacja.

Dodatkowa promocja oraz pakiety marketingowe dla uczestników programu

Twoje oferty będą dodatkowo promowane, zarówno w ramach serwisu jak i działaniach marketingowych poza nim. Zapewniamy dodatkową obecność w dedykowanej sekcji na stronie głównej, pakiety podbić i wyróżnień w pierwszych miesiącach trwania programu oraz mix działań marketingowych, w tym obecność w social mediach.

Zobacz, jakie to proste!

1. Wybierasz

Wybierasz nieruchomości, które udostępnisz do rezerwacji. Im więcej, tym lepiej!

2. Ustalasz

Ustalasz cennik i liczbę dni, na które chcesz udostępnić oferty. Wybierasz dni, w których nie chcesz pracować (wakacje!).

3. Spotykasz się

Ustalasz termin spotkania z potencjalnym kupcem, który dokonał rezerwacji.

4. Zarabiasz!

Zarabiasz! Po zakończeniu miesiąca przelewamy Ci środki z rezerwacji i trzymamy kciuki, żeby rezerwacje zaowocowały sprzedażą!

Włącz Rezerwacje Online
Pan Adam tak dobiera kwoty, by mieć zawsze pewny zysk

Mieszkanie A jest w centrum miasta, więc jego najem potencjalnie może cieszyć się dużym zainteresowaniem. Jednak jego powierzchnia (110 m2) oraz podwyższony standard urządzenia ograniczają jego potencjał. Biorąc pod uwagę wysokość najmu, najlepszym rozwiązaniem będzie ustalenie kwoty 500 zł, na okres 7 dni, aby elastycznie dopasować termin spotkania. Tak duże mieszkania nie wynajmują się szybko.

Mieszkanie B należy do osób, którym zależy na szybkim najmie. Z tego powodu Pan Adam zdecydował się na kwotę 50 zł i 1 dzień, aby maksymalnie przyśpieszyć potencjalną transakcję.

Dom pod miastem położony jest w urokliwym miejscu. Niestety jego cena jest wyższa niż średnia w danej lokalizacji, co może znacząco ograniczać liczbę potencjalnych kupców. Pan Adam określił, że najkorzystniej będzie udostępnić rezerwację za 200 zł na 5 dni.

Jeśli Pan Adam nie pracował w weekendy i Klienci nie zdecydowali się lub nadal się zastanawiają nad zakupem lub najmem nieruchomości, to w ciągu miesiąca zarobił on aż: 3080 + 308 + 1232 = 4620zł!

3 Tyle nieruchomości udostępnił Pan Adam do rezerwacji na wyłączność 30 Liczba pozyskanych klientów, którzy zarezerwowali, ale nie zdecydowali się na zakup/najem lub potrzebują więcej czasu na podjęcie decyzji 0 Pan Adam w tym miesiącu nie sprzedał ani nie wynajął żadnej nieruchomości

Mieszkanie A jest w centrum miasta, więc jego najem potencjalnie może cieszyć się dużym zainteresowaniem. Jednak jego powierzchnia (110 m2) oraz podwyższony standard urządzenia ograniczają jego potencjał. Biorąc pod uwagę wysokość najmu, najlepszym rozwiązaniem będzie ustalenie kwoty 500 zł, a okresu 7 dni, aby elastycznie dopasować termin spotkania. Tak duże mieszkania nie wynajmują się szybko. Mieszkanie B należy do osób, którym zależy na szybkim najmie. Z tego powodu Pan Adam zdecydował się na kwotę 50 zł i 1 dzień, aby maksymalnie przyśpieszyć potencjalną transakcję. Dom pod miastem położony jest w urokliwym miejscu. Niestety jego cena jest wyższa niż średnia w danej lokalizacji, co może znacząco ograniczać liczbę potencjalnych kupców. Pan Adam określił, że najkorzystniej będzie udostępnić rezerwację za 200 zł na 5 dni. Jeśli Pan Adam nie pracował w weekendy i Klienci nie zdecydowali się lub nadal się zastanawiają nad zakupem lub najmem nieruchomości, to w ciągu miesiąca zarobił on aż: 3080 + 308 + 1232 = 4620zł!

Jesteśmy zawsze, by Ci pomóc!

Dla nas najważniejszy jest Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa. W każdej chwili możesz poprosić nas o pomoc, jeśli czujesz, że z Twoją rezerwacją jest coś nie tak. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie w poniższej sekcji, skontaktuj się z naszym Biurem Wsparcia Klienta bądź swoim handlowcem.

Ofertę nieruchomości można udostępnić do rezerwacji po zalogowaniu do panelu agencji, wybierając opcję „Rezerwacje online”, a następnie guzik „Udostępnij do rezerwacji”.

Oferta udostępniona to taka oferta, którą inni mogą zarezerwować. Po przejściu do szczegółów ofert jest widoczny guzik „Zarezerwuj”. Oferta z aktywną rezerwacją to taka oferta, która została zarezerwowana. W tym czasie, inni nie mogą rezerwować tej oferty. Po zakończeniu rezerwacji nieruchomość będzie ponownie udostępniona do rezerwacji.

To specjalna funkcjonalność przygotowana dla tych, którzy eksportują ogłoszenia do serwisu Domiporta za pomocą systemów eksportowych. Po włączeniu automatu wszystkie ogłoszenia będą automatycznie udostępniane do rezerwacji na warunkach określonych podczas aktywacji Automatu CRM.

Nie ma żadnej zależności. Minimalna opłata rezerwacyjna wynosi 50 zł, maksymalna 500 zł brutto. Ty decydujesz, za jaką kwotę chcesz udostępnić nieruchomość do Rezerwacji.

Domiporta pobiera zawsze 20% opłaty dokonanej przez Rezerwującego i jest to wynagrodzenie wynikające z obsługi płatności oraz z dodatkowej promocji marketingowej nieruchomości udostępnionych do Rezerwacji.

Liczba dni rezerwacji nie jest zależna od wysokości opłaty Rezerwacyjnej. Wysokość jest ustalona z góry za cały okres rezerwacji.

Dla nieruchomości, która została udostępniona do rezerwacji, czas i kwotę można zmienić w każdej chwili. Nowe warunki rezerwacji zostaną zmienione na serwisie w czasie rzeczywistym. Dla nieruchomości zarezerwowanej (rezerwacja aktywna lub zrealizowane) nie można wprowadzić zmiany. Kwota i czas rezerwacji są zapisane na stałe i należy je traktować jako rodzaj umowy między Ogłoszeniodawcą a Rezerwującym.

W chwili dokonania rezerwacji system zapamiętuje ogłoszenie i nie przyjmuje zmian, które właściciel ogłoszenia wprowadza w jego treści. W ten sposób Rezerwujący otrzymuje gwarancję tego co rezerwuje.

Nie. Usunięcie ogłoszenia powoduje ukrycie dostępności ogłoszenia do rezerwacji. Jeśli oferta została zarezerwowana to nie może być usunięta z systemu Rezerwacji, a ogłoszeniodawca ma obowiązek zrealizować taką rezerwację.

Nie ma ograniczeń.

Tak. Każdy doradca nieruchomości posiadający własne login do konta w systemie Domiporty może samodzielnie udostępniać nieruchomości do rezerwacji.

Tak. Nie ma żadnego limitu na udostępnienie ofert do rezerwacji.

Opłatę w wysokości 20% od kwoty netto Rezerwacji Agencja ponosi dopiero kiedy rezerwacja jest aktywna. Udostępnienie do Rezerwacji nic nie kosztuje.

Nie. Liczba dni określa jak długo rezerwacja będzie ważna dla osoby, która jej dokonała. Dla jednego Ogłoszenia może być aktywna tylko jedna Rezerwacja. W tym czasie, tj. 7 dni, inni nie mogą rezerwować tej samej oferty.

Tak. Sposób prezentacji ofert nie zmieni się. Użytkownicy serwisu nadal mogą wyszukać ogłoszenie lub wysłać zapytanie za pomocą formularza kontaktowego.

Przez cały okres rezerwacji. Tyle czasu, ile określiłeś wystawiając ogłoszenie do Rezerwacji, tj. od 1 do 7 dni.

Tak. W każdej chwili możesz zrezygnować z udostępniania ogłoszenia do rezerwacji. Wystarczy skorzystać z opcji „Zablokuj opcje rezerwacji”, wówczas opcja rezerwacji zostanie ukryta w szczegółach ogłoszenia. .

W każdym momencie możesz anulować Rezerwację. Domiporta zwróci opłatę Rezerwującemu. Natomiast ogłoszeniodawca zostanie obciążony opłatą za anulowanie rezerwacji w wysokości 20% liczonej od kwoty netto opłaty rezerwacyjnej.

Agencja otrzyma powiadomienie poprzez SMS oraz wiadomość email. Najbardziej istotne jest jak najszybsze skontaktowanie się z potencjalnym Klientem i umówienie spotkania.

Użytkownik może zgłaszać zastrzeżenia na adres mailowy: rezerwacje@domiporta.pl

Do najważniejszych przesłanek uznania reklamacji rezerwującego jest: anulowanie rezerwacji, nieruchomości, nieruchomość okaże się niezgodna ze stanem faktycznym lub opisanym w Ogłoszeniu stanem prawnym, jak np. obciążenie księgi wieczystej hipoteką, brak należytego umocowania Ogłoszeniodawcy do udzielenia Gwarancji pierwokupu. Przyczyny dla których reklamacja może być uwzględniona zostały szczegółowe opisane w Regulaminie Usługi Rezerwacji Online.

Po każdym zakończonym miesiącu, w którym dokonano rezerwacji. Warunkiem otrzymania rezerwacji jest przedstawienie FV. W systemie Rezerwacji Agencja znajdzie kwotę jaką otrzyma za zrealizowane Rezerwacje. Należy przygotować fakturę na wskazaną kwotę i wysłać na adres mailowy rezerwacje@domiporta.pl. Adres mailowy z jakiego jest wysyłana FV powinien być zgodny z tym, który jest przypisany do konta głównego w Domiporta.

Faktura z kwotą wynagrodzenia powinna być przesłana w formie elektronicznej z adresu mailowego który jest przypisany do konta głównego w Domiporta. W przeciwnym razie Domiporta może wstrzymać wypłatę do czasu potwierdzenia autentyczności przekazanej faktury.