Poczuj się jak
prawdziwy VIP!

Wiemy, jak dużym problemem jest nieaktualność ofert. Znamy również to frustrujące uczucie, gdy upatrzona oferta znika nagle sprzed nosa.

Dlatego właśnie opracowaliśmy system, który da Ci możliwość zarezerwowania nieruchomości TU i TERAZ!

Jesteś zawsze na wygranej pozycji

Masz pierwszeństwo zakupu, jeżeli podejmiesz decyzję w czasie trwania rezerwacji. Możesz mieć pewność, że oferta będzie dostępna, póki jej nie obejrzysz.

Gwarancja spotkania w terminie rezerwacji

Ustalasz z właścicielem oferty dogodny dla siebie termin prezentacji nieruchomości.

Otrzymujesz zwrot 100% zapłaconej kwoty

Jeśli spotkanie się nie odbędzie, dostaniesz z powrotem swoje pieniądze.

Przejrzystość warunków

Właściciel każdej nieruchomości udostępnionej w systemie Rezerwacji Online określa, na ile dni (od 1 do 7 dni) oraz za jaką kwotę (z przedziału 50-500 zł) możesz zarezerwować daną nieruchomość. Po opłaceniu przez Ciebie rezerwacji właściciel oferty ma obowiązek niezwłocznie się z Tobą umówić!

Zdążysz się rozejrzeć i zdecydować na najlepszą ofertę

Rezerwacje Online zapewniają Tobie elastyczność. Najlepsze oferty znikają z rynku w błyskawicznym tempie. U nas możesz rezerwować naraz wiele nieruchomości, co da Ci pewność, że zdążysz się rozejrzeć i zdecydować na zakup tej, która będzie dla Ciebie idealna.

Tylko sprawdzone oferty!

Znamy ten rynek od podszewki i doskonale wiemy, jak ważna w procesie kupna czy najmu nieruchomości jest jakość i wiarygodność oferty. Dlatego właśnie udostępniamy system Rezerwacji Online tylko ogłoszeniodawcom posiadającym jedynie zweryfikowane oferty. Rezerwując na Domiporta, możesz mieć pewność, że nie będzie to przysłowiowy kot w worku.

Zobacz, jakie to proste!

1. Wybierasz

Znajdujesz nieruchomość z możliwością Rezerwacji Online, która odpowiada Twoim preferencjom

2. Rezerwujesz

Rezerwujesz nieruchomość i dokonujesz płatności

3. Spotykasz się

Ustalasz termin spotkania z właścicielem oferty

4. Decydujesz!

Ze spokojną głową dokonujesz zakupu lub najmu nieruchomości

Zobacz oferty z opcją Rezerwacji Online

Wasze historie

Monika i Arek mają w planach przeprowadzkę z Łomży do Warszawy.

Ich budżet zakłada wynajem małej kawalerki blisko centrum – dość popularnej lokalizacji. Aby móc oglądać mieszkania, muszą oboje specjalnie brać urlop, a bardzo często zdarza się, że w drodze na spotkanie oferta okazuje się nieaktualna. Z pomocą przychodzimy my: na stronie domiporta.pl, para wytypowała i zarezerwowała 3 mieszkania. Z każdym właścicielem umówili się na kolejny dzień – dzięki temu mogli spokojnie zaplanować urlop i mieć pewność, że oferta nagle nie zniknie. Zainwestowali tylko 200 zł i po obejrzeniu wszystkich nieruchomości zdecydowali się na wynajęcie jednej z nich. Od miesiąca są szczęśliwymi mieszkańcami Muranowa.

200zł Tylko tyle zainwestowali w rezerwacje na domiporta.pl 3 Tyle nieruchomości obejrzeli zanim wybrali tę najlepszą 1 Wybrali jedną, najlepszą dla nich ofertę

Ich budżet zakłada wynajem małej kawalerki blisko centrum – dość popularnej lokalizacji. Aby móc oglądać mieszkania, muszą oboje specjalnie brać urlop, a bardzo często zdarza się, że w drodze na spotkanie oferta okazuje się nieaktualna. Z pomocą przychodzimy my: na stronie domiporta.pl para wytypowała i zarezerwowała 3 mieszkania. Z każdym właścicielem umówili się na kolejny dzień – dzięki temu mogli spokojnie zaplanować urlop i mieć pewność, że oferta nagle nie zniknie. Zainwestowali tylko 200 zł i po obejrzeniu wszystkich nieruchomości zdecydowali się na wynajęcie jednej z nich. Od miesiąca są szczęśliwymi mieszkańcami Muranowa.

Sylwia i Maciek właśnie zostali rodzicami!

Zostali rodzicami i jak to bywa – przestali się mieścić w swoim dotychczasowym mieszkaniu. Brakuje im czasu, aby ciągle oglądać nieruchomości, a już dwukrotnie ktoś sprzątnął im upatrzoną ofertę sprzed nosa. Zdecydowali się skorzystać z Rezerwacji Online, aby przede wszystkim mieć opcję pierwszeństwa zakupu. Dziecko szybko się rozwija i potrzebuje coraz więcej przestrzeni, chcą więc szybko sfinalizować transakcję. Oby rezerwowane mieszkanie okazało się strzałem w dziesiątkę!

400zł Tylko tyle zainwestowali w rezerwacje na domiporta.pl 7 Tyle nieruchomości obejrzeli zanim wybrali tę najlepszą 1 Wybrali jedną, najlepszą dla nich ofertę

Zostali rodzicami i jak to bywa – przestali się mieścić w swoim dotychczasowym mieszkaniu. Brakuje im czasu, aby ciągle oglądać nieruchomości, a już dwukrotnie ktoś sprzątnął im upatrzoną ofertę sprzed nosa. Zdecydowali się skorzystać z Rezerwacji Online, aby przede wszystkim mieć opcję pierwszeństwa zakupu. Dziecko szybko się rozwija i potrzebuje coraz więcej przestrzeni, chcą więc szybko sfinalizować transakcję. Oby rezerwowane mieszkanie okazało się strzałem w dziesiątkę!

Jesteśmy zawsze, by Ci pomóc!

Dla nas najważniejszy jest Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa. W każdej chwili możesz poprosić nas o pomoc, jeśli czujesz, że z Twoją rezerwacją jest coś nie tak. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie w poniższej sekcji, skontaktuj się z naszym Biurem Wsparcia Klienta.

Czas Rezerwacji oraz opłata za Rezerwacje są ustalane przez Ogłoszeniodawcę. Kwota minimalna to 50 zł, maksymalna to 500 zł. Czas Rezerwacji to minimum 1 dzień, maksymalnie 7 dni.

Jest to zobowiązanie Ogłoszeniodawcy do sfinalizowania umowy sprzedaży bądź najmu, jeśli Rezerwujący zdecyduje się na zakup bądź najem nieruchomości w okresie trwania Rezerwacji. Mogą wystąpić okoliczności, które uniemożliwią podpisanie umowy sprzedaży bądź najmu. Wówczas Ogłoszeniodawca jest zobowiązany do anulowania Rezerwacji lub zgłoszenia tego faktu na adres mailowy rezerwacje@domiporta.pl. Rezerwujący otrzyma 100% opłaty za dokonaną Rezerwację.

Przez cały okres trwania Rezerwacji. Tyle czasu, ile określił Ogłoszeniodawca w szczegółach Rezerwacji (od 1 do 7 dni).

Użytkownik może zamówić fakturę VAT przed dokonaniem opłaty za Rezerwację.

Anulowanie Rezerwacji przez Ogłoszeniodawcę skutkuje zwrotem 100% opłaty za Rezerwację w terminie nie dłuższym niż 30 dni.

Anulowanie Rezerwacji przez Rezerwującego nie jest możliwe.

Reklamacje można zgłosić na adres mailowy rezerwacje@domiporta.pl.

Regulamin usługi Rezerwacje Online