ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

38,00 m2

ico pietro

PIĘTRO

7 / 10

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty 17390/2113/OMS Data dodania: 22 dni temu

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście, Ludna

Opis oferty

Piękne i świetnie skomunikowane miejsce w centrum Warszawy na Powiślu , 100 m autobusy, 10 minut spacerem do stacji metra Centrum Nauki Kopernik. W okolicy  między innymi Agrykola, BUW, Centrum Nauki Kopernik, Plac Trzech Krzyży, szpital Orłowskiego, przedszkola liczne ścieżki biegowe i rowerowe, parki i skwery, bulwary wiślane , popularne knajpy i kluby oraz  wiele innych atrakcji. Tuż obok  dobrze zaopatrzony sklep całodobowy Mini-Europa  .Budynek odnowiony i ocieplony położony w w środku parku J Porazińskiej , piękna i czysta  klatka schodowa wyłożona gresem  ,  nowe windy.  Mieszkanie słoneczne  z loggią i oddzielną kuchnią ( możliwość połączenia salonu z kuchnią), bardzo ciche. Doskonałe  jako inwestycja (dużo chętnych na wynajem), jak i do zamieszkania. Okna nowe. Dębowy parkiet do cyklinowania. Kuchnia i łazienka do remontu.  Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze na korytarzu oraz piwnica.
Przy budynku zamknięty parking dla mieszkańców bez rezerwacji miejsc. Możliwość wykupienia pilota i parkowania na zamkniętej części osiedla dla mieszkańców. Możliwość wynajęcia lub zakupu garażu wolno-stojącego obok w budynku. 

Zapraszam serdecznie na prezentację nieruchomości w wybranym dla Państwa terminie. CENA do negocjacji

Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)


Numer oferty: 17390/2113/OMS
Nr licencji zawodowej: 1168

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości