Działka na sprzedaż
Wrocław,
Szczepanowska
520 000 PLN
465 zł/m2
Opis
Więcej
Szanowni Państwo,
polecam działkę budowalną z ustalonymi warunkami zabudowy.
Działka 1118 m2
Działka ma ustalone warunki zabudowy na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z niezbędną infrastrukturą.
Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Teren jest płaski, porośnięty trawą i krzakami.
Na działkach sąsiednich mamy zabudowę jednorodzinną.
W ulicy przylegającej do działki mamy sieć wodociągową, energetyczną i gazową.
OTOCZENIE:
- do działki przylega LAS LEŚNICKI
- 1000 m do stacji paliw
- 350 m do przystanku autobusowego PKS
- 500 m do przystanku autobusowego MPK - 138, 938, 948, 958
LOKALIZACJA:
- 14 km do Rynku
- 7 km Stadion Miejski
- 7 km do AOW
Serdecznie zapraszam na prezentację i po więcej informacji.
W naszej ofercie posiadamy inne oferty mieszkań, domów i działek o różnych metrażach, rozkładach i powierzchni.
Proszę o kontakt w celu poznania całej oferty!
Pomożemy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, wspomożemy Państwa w całym procesie zakupu, odpowiemy na wszelkie pytania.
Krzysztof Mucha
tel. 577 100 628
WRE Nieruchomości
ul. Kaszubska 9c, Wrocław
Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K. C.
- Działka:
- na sprzedaż
- Powierzchnia całkowita:
- 1 118 m2
- Lokalizacja:
- województwo: dolnośląskie powiat: Wrocław gmina: Wrocław-Fabryczna miejscowość: Wrocław ulica: Szczepanowska