Działka na sprzedaż
Skowarcz,
Łąkowa
1 200 000 PLN
60 zł/m2
Opis
Więcej
Szanowni Klienci,
mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo,
prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektroniczny
w celu umówienia prezentacji lub spotkania w biurze.
Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO U NAS i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.
ATUTY
Atrakcyjna działka budowlana w sąsiedztwie Pruszcza Gdańskiego!
LOKALIZACJA
Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Skowarcz przy ul. Łąkowej, w pobliżu zabudowy jednorodzinne oraz wielorodzinne. Okolica nieustanie się rozbudowuje. Ciche i spokojne osiedle w otoczeniu natury gwarantuje wypoczynek. Bardzo dobra lokalizacja, niecały kilometr do przystanku kolejowego. W centrum miejscowości wszelkie niezbędne usługi oraz szkoła. Do Pruszcza Gdańskiego i Obwodnicy Trójmiasta nieco ponad 6 km. Dojazd do posesji drogą gruntową utwardzoną.
DZIAŁKA
Działka płaska o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu. Powierzchnia działki to niemal 2 ha. Teren nie jest zabudowany.
Media przy granicy działki - prąd i woda.
Teren z możliwością podziału na mniejsze działki.
Wymiary działki to 246m x 105m.
W studium uwarunkowań większość działki 1,6 ha określona jako strefa 11.M „mieszkalna”, pozostałą część przeznacza się pod strefę 1.REf „rolniczą i fotowoltaiczną”.
Oferta zarówno dla osób prywatnych jak i inwestorów. Duża powierzchnia pozwala na stworzenie pięknej posiadłości lub osiedla osiedla deweloperskiego.
Umów się na prezentację już dziś!
Co zyskujesz współpracując z naszym biurem?
- oszczędność czasu, opiekę i kompleksowe wsparcie doświadczonego Agenta na każdym etapie transakcji
- szeroki wybór ofert dopasowanych do Twoich potrzeb
- pewność uzyskania najkorzystniejszej wartości nieruchomości
- szybką ocenę zdolności kredytowej i ofertę korzystnego kredytu hipotecznego
skuteczny i nowoczesny marketing Twojej oferty
- profesjonalne i bezpłatne doradztwo prawne
- bezpieczeństwo transakcji gwarantowane współpracą z czołowym biurem nieruchomości na Pomorzu, które obsługuje zarówno oferty z rynku wtórnego, jak i deweloperskie
Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 58 558 53 53 lub 784 008 353. Możesz także do nas napisać.
W naszej bazie znajdziesz najwięcej aktualnych ofert z Trójmiasta, Kaszub i Kociewia.
Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Gdyni, Bytowie, Kościerzynie, Chojnicach i Starogardzie Gdańskim. Pracujemy również w soboty.
Zaufaj profesjonalistom i kupuj bezpiecznie!