Działka 800 m2, Radostowo
5,38 zł/m2 4 300 zł

Działka rolna na sprzedaż Radostowo - 800 m2

5,38 zł/m2 4 300

Szczegóły


Opis oferty

O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Jezioran ogłasza pierwszy ustny przetarg publiczny nieograniczony na sprzedaż działki niezabudowanej położonej w obrębie Radostowo oznaczonej numerem geodezyjnym 315/2 o pow. 0,08 ha będącej własnością Gminy Jeziorany opisanej w KW OL1B/000pokaż telefon. W klasyfikacji geodezyjnej jest to grunt oznaczony symbolami ŁIV - 0,02 ha, N - 0,02 ha i RIIIb - 0,04 ha. Na teren ten brak jest aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. W opracowanym i uchwalonym uchwałą Nr XXVI/235/01 Rady Miejskiej w Jezioranach z dnia 5 grudnia 2001 roku „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Jeziorany” zmienionym uchwałą Nr IV/27/19 Rady Miejskiej w Jezioranach z dnia 26 lutego 2019 roku, dla terenu położonego w obrębie Radostowo, na którym znajduje się działka nr 315/2, zapis brzmi: „obszary zabudowane wiejskich jednostek osadniczych wskazane do przekształceń i uzupełnień zabudowy na cele funkcji mieszkaniowych oraz działalności gospodarczych rolniczych i nierolniczych". Przetarg odbędzie się w dniu 29 października 2020 roku o godz. 09:00 w Urzędzie Miejskim w Jezioranach, Pl. Zamkowy 4 (pokój nr 8) Cena wywoławcza nieruchomości wynosi – 4 300,00 zł (słownie: cztery tysiące trzysta złotych) Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23 % Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 400,00 zł (słownie: czterysta złotych). Minimalne postąpienie wynosi 50,00 zł (słownie: pięćdziesiąt złotych). Wadium należy wpłacać nie później niż do dnia 26-10-2020 r. włącznie w kasie Urzędu Miejskiego lub na konto Urzędu Miejskiego w Jezioranach w Warmińsko-Mazurskim Banku Spółdzielczym nr konta 46 8858 10pokaż telefon. Wadium osoby wygrywającej przetarg zostanie zaliczone na poczet ceny nieruchomości. Osobom, które nie wygrają przetargu wadium zostanie zwrócone po zakończonym przetargu. Wadium przepada na rzecz sprzedawcy, jeżeli uczestnik wygrywający przetarg nie przystąpi bez usprawiedliwienia do zawarcia umowy notarialnej w miejscu i w terminie podanych w zawiadomieniu, o którym mowa w ust.1 Dokładnych informacji udziela się pod nr tel. (89)pokaż telefon pokój nr 8 w Urzędzie Miejskim w Jezioranach. BURMISTRZ JEZIORAN /-/ MACIEJ LESZCZYŃSKI Jeziorany, dnia 24.09.2020 r. sporządziła I. Ławrecka Kontakt: Urząd Miasta Jeziorany tel: 89 5pokaż telefon
Numer oferty: 27882/3186/OGS


Średnie ceny w tej lokalizacji

4 300
Cena zł/m2
1 rok 2 lata 5 lat

W tej samej miejscowości:  
Pokaż

Lokalizacja

Radostowo
Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Auto Centrum Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Auto Centrum Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Auto Centrum Sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Auto Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Krakowska 199, 38-400 Krosno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Auto Centrum Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)