Działka blisko lasu i jeziora Dobre. Cisza, spokój, natura!
Na sprzedaż działka 1352 m 2 , 1,5 km na południowy-wschód od centrum Pobiedzisk we wsi Polska Wieś. Działka na planie prostokąta 24x56,35, front 24m. Istnieje możliwość podłączenia prądu i wody z ulicy. Kanalizacja możliwa na działce (szambo). Jest wydana decyzja o warunkach zabudowy, oraz wstępny projekt budowlany domu.
Warunki zabudowy:
- obowiązująca linia zabudowy w odległości 8 metrów od krawędzi drogi wojewódzkiej
- nieprzekraczalna tylna linia zabudowy w odległości 25 metrów od frontowej linii zabudowy
- maksymalna łączna powierzchnia nowej zabudowy - 500 m 2
- maksymalna powierzchnia zabudowy dla realizacji jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego 250 m 2
- maksymalna wysokość ogrodzenia - 150 cm, zakazuje się budowy ogrodzeń z prefabrykatów betonowych oraz ogrodzeń pełnych
- dach skośny dwuspadowy, o kącie nachylenia 30 - 45 stopni, o kolorach czerwony lub brązowy i ich odcieniach
- maksymalna wysokość budynku od poziomu terenu do kalenicy dachu - 8,5 m
Dojazd do Poznania - autem ok 30/40 min, jest też połączenie kolejowe oraz autobusowe.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ
ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ, W TYM RÓWNIEŻ BEZPŁATNĄ POMOC W ZAKRESIE KREDYTU!
Jeżeli szukacie Państwo czegoś innego, niż przedstawiona nieruchomość, również prosimy o kontakt telefoniczny - ZNAJDZIEMY DLA PAŃSTWA DOM MARZEŃ!
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Dziarmaga (licencja nr: 6987)
--------------------------
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Firma prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer oferty: PRF-GS-3679