Działka 1579 m2, Inwałd
260 250 zł 164,82 zł/m2
Kontakt

Działka inna na sprzedaż Inwałd - 1579 m2

164,82 zł/m2 260 250

Szczegóły

Kategoria:
Działki i grunty na sprzedaż
Lokalizacja:
Inwałd
Cena:

260 250 zł

Cena za m2
164,82 zł/m2
Rodzaj działki:
inna
Powierzchnia całkowita:
1 579 m2

Opis oferty

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wadowicach Tomasz Młodzikowski tel  / 33 8pokaż telefon /zawiadamia na podstawie art. 1013 6 kpc w związku z art. 867 kpc, że w dniu 24 lutego 2020r. o godz. 11.00 w kancelarii komornika odbędzie się:  PIERWSZA LICYTACJA nieruchomości gruntowej, położonej w miejscowości Inwałd, gminie Andrychów, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 699/13, o powierzchni 0,1579 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym, w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej ok. 151 m2 , posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wadowicach .   Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 347 000,00 zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. kwotę: 260 250,00 zł.   Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości tj. 34 700.00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. W przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci. rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji. osoby, które noga nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstaw iły. Stawienie sic jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu. Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem, akta sprawy (wraz. z. elaboratem szacunkowym tej nieruchomości do wglądu) znajdują się w biurze komornika.   Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.


Średnie ceny w tej lokalizacji

260 250
Cena zł/m2
1 rok 2 lata 5 lat

W tej samej miejscowości:  
Pokaż

Lokalizacja

Inwałd

Podobne nieruchomości

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Domiporta Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Domiporta Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Domiporta sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Domiporta Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)