Działka 1520 m2, Dobrzyń, Dobrzyń, Prosta
250 000 zł 164,47 zł/m2
Kontakt

Działka budowlana na sprzedaż Dobrzyń, Dobrzyń, Prosta - 1520 m2

164,47 zł/m2 250 000

Szczegóły

Kategoria:
Działki i grunty na sprzedaż
Lokalizacja:
Dobrzyń, Dobrzyń, Prosta
Cena:

250 000 zł

Cena za m2
164,47 zł/m2
Rodzaj działki:
budowlana
Numer oferty:
171/JZC/OGS
Kształt działki:
PROSTOKĄT
Powierzchnia całkowita:
1 520 m2
Powierzchnia działki:
1 520 m2
Ogrodzenie działki:
brak

Opis oferty

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Dobrzyniu, w gminie Czosnów pw okolicy ulicy Prostej. Rodzaj działki: budowlana. Powierzchnia wynosi 1520 m2. Wymiary działki 35 x 44 mb. Działka posiada kształt PROSTOKĄT. Szczegółowe ustalenia z MPZP Wszystkie media przy działce (woda, kanalizacja, prąd, gaz) § 24. Dla terenów oznaczonych symbolem MN2.1, MN2.2, MN2.3, MN2.4, MN2.5, MN2.6, MN2.7 ustala się: 1) przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej; 2) przeznaczenie uzupełniające - zabudowa usługowa; 3) następujące parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy: a) zabudowę w formie budynków wolno stojących oraz w formie budynków bliźniaczych, b) zakaz budowy zabudowy szeregowej i grupowej, c) budynki do 3 kondygnacji nadziemnych, w tym 3-cia jako poddasze użytkowe, d) wysokość zabudowy do 11,0 m, e) dachy dwu lub wielospadowe o nachyleniu połaci od 20° do 45°; 4) następujące parametry i wskaźniki kształtowania budynków gospodarczych i garażowych: a) budynki o 1 kondygnacji nadziemnej, b) wysokość zabudowy do 6,0 m, c) dachy dwu lub wielospadowe o nachyleniu połaci od 20° do 45°; 5) następujące parametry i wskaźniki zagospodarowania terenu: a) nieprzekraczalną linię zabudowy zgodnie z rysunkiem planu, b) dla budynków w zabudowie bliźniaczej dopuszczenie sytuowania bezpośrednio przy granicy z sąsiednią działką budowlaną, c) dla budynków garażowych i gospodarczych, dopuszczenie sytuowania bezpośrednio przy granicy z sąsiednią działką budowlaną, jeżeli stykają się z podobnym budynkiem na działce sąsiedniej, d) maksymalną intensywność zabudowy na 0,5, e) minimalną intensywność zabudowy na 0,01, f) minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej na 70%, g) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki maksymalnie na 0,25, h) minimalną powierzchnię nowo wydzielonej działki budowlanej, z zastrzeżeniem ustaleń § 22, na: - 800 m2 dla segmentu w zabudowie bliźniaczej oraz zabudowy wolno stojącej w przypadku podłączenia jej do kanalizacji sanitarnej, - 1200 m2 dla zabudowy wolno stojącej w przypadku braku podłączenia budynku do kanalizacji sanitarnej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Numer oferty: 171/JZC/OGS
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Ireneusz Obuchowicz
Nr licencji zawodowej: 19016


Średnie ceny w tej lokalizacji

250 000
Cena zł/m2
1 rok 2 lata 5 lat

W tej samej miejscowości:  
Pokaż

Lokalizacja

Dobrzyń, Dobrzyń, Prosta

Podobne nieruchomości

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Auto Centrum Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Auto Centrum Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Auto Centrum Sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Auto Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Krakowska 199, 38-400 Krosno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Auto Centrum Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)