Kawalerka na wynajem
Kraków, Podgórze Duchackie,
Chmielna
1 550 PLN
47 zł/m2
Opis
Więcej
Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Chmielna 20. Do wynajęcia od 01.09.2024 roku mieszkanie w nowo wybudowanym budynku, inwestycja mieszkaniowa „Chmielna Miastologia “ w Krakowie o łącznej pow. użytkowej 33,00 m², znajdującego się na trzecim piętrze budynku (czwartej kondygnacji), składający się z pokoju dziennego, aneksu pokoju dziennego, aneksu kuchennego, przedpokoju i łazienki oraz pomieszczenia przynależnego tj. Komórki lokatorskiej (szafa w garażu i dwie szafy na korytarzu), posiadający także balkon o pow. około 2,51m². Położone od strony południowo – zachodniej. Bezpieczna okolica - całodobowy wideo monitoring. Możliwość parkowania przed budynkiem na jednym z miejsc postojowych przeznaczonych tylko dla mieszkańców. Znakomita komunikacja ze wszystkimi częściami miasta i trasami wylotowymi.
Koszt wynajęcia mieszkania to czynsz podstawowy 1550 PLN / mc + opłaty za media ok. 600 PLN / mc. plus opłaty za energię elektryczną 150 PLN / mc. Kaucja zwrotna dwu miesięczny czynsz 4600 PLN. Zapraszam do oglądania.
Kontakt.: Andrzej Stopikowski, E-Mail. a.indermark@t-online.de, Tel. 004915152500082
- Mieszkanie:
- na wynajem
- Liczba pokoi:
- 1
- Powierzchnia całkowita:
- 33 m2
- Lokalizacja:
- województwo: małopolskie powiat: Kraków gmina: Kraków miejscowość: Kraków dzielnica: Podgórze Duchackie ulica: Chmielna