Lokal użytkowy na wynajem Zgorzelec,
Lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 w ścisłym centrum Zgorzelca. Znajduje się na parterze w bramie kamienicy zlokalizowanej przy jednej z głównej ulic ścisłego centrum miasta. Prowadzi ona ruch pieszy i samochodowy m. innymi do przejścia granicznego. Przed kamienicą znajduje się szeroki, wyremontowany deptak. W skład lokalu wchodzą dwa pomieszczenia i zaplecze sanitarne. Ogrzewanie grzejnikami elektrycznymi. Lokal doskonale nadaje się np. na biuro, sklep, gabinet, usługi.
Czynsz ofertowy wynosi 1350 zł. Dodatkowo płatne są media: prąd, woda, śmieci. Wymagana jest kaucja w wysokości 2000 zł. Poszukujący nie ponosi kosztów obsługi przez biuro.
Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K. C.
Kontakt w sprawie oferty Krzysztof Kwiatkowski, tel. 602 383 470
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Krzysztof Kwiatkowski (licencja nr: 1122)
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
- Lokal użytkowy:
- na wynajem
- Powierzchnia całkowita:
- 20 m2
- Lokalizacja:
- województwo: dolnośląskie powiat: zgorzelecki miejscowość: Zgorzelec