Projekty domów do 35m2

Garaż M6
  • Powierzchnia użytkowa: 32,60 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • Liczba łazienek: 1
  • Min. szer. i dł. działki: 0 x 0 m
Cena projektu: 990 zł
Garaż M1
  • Powierzchnia użytkowa: 18,02 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • Liczba łazienek: 1
  • Min. szer. i dł. działki: 0 x 0 m
Cena projektu: 990 zł

Projekty domów do 35m2

Marzysz o swoim miejscu na Ziemi? Chcesz wybudować dom i zrealizować swój plan? Warto to zrobić bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę! Możesz przykładowo zrealizować inwestycję i postawić niewielki domek letniskowy do 35 m2.

Projekty domów do 35m2 cieszą się ostatnio dużą popularnością. Dzięki temu, że nie jest wymagane pozwolenie, możesz postawić swój mały domek letniskowy w bardzo szybkim tempie. Ograniczenie formalności do minimum, przejrzysty i konkretny projekt domu oraz mniejsze koszty budowy - to tylko kilka z zalet tego rozwiązania. Marzy Ci się niewielki dom? Projekty domków o powierzchni zabudowy do 35m2 znajdziesz w tej kategorii!

Gotowe projekty domów do 35m2 bez pozwolenia na budowę - czy to możliwe?

Obecnie prawo pozwala stawiać domy bez pozwolenia na budowę. Jest to ulga dla inwestorów, ponieważ nie trzeba przechodzić przez żmudny proces formalny w urzędzie. Na podstawie przepisów prawa budowlanego w ten sposób możesz budować niewielkie domki letniskowe lub przeznaczone na rekreację. Co to oznacza w praktyce? Bez pozwolenia na budowę możesz postawić dom o powierzchni zabudowy do 35 m2, parterowy, wolnostojący. Mogą to być również wiaty garaż czy budynek gospodarczy.

Musisz jednak pamiętać, że na działce do 500 m2 nie może znaleźć się więcej niż jeden taki dom. Domek letniskowy bez pozwolenia na budowę może osiągnąć maksymalnie do 4 metrów wysokości. Oznacza to, że możesz wybudować domek letniskowy bez pozwolenia, jednak z poddaszem nieużytkowym. Takie projekty domów letniskowych znajdziesz w tej zakładce.

Projekty domów letniskowych - co je wyróżnia?

Projekty domów letniskowych na zgłoszenie do 35 m2 to rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu wielu inwestorom. Ze względu na biurokrację oraz rozbudowane formalności związane z budową domu, już na samym początku wiele osób się zniechęca. Gotowy projekt domu o niewielkiej powierzchni zabudowy to gwarancja ograniczenia dokumentów do minimum.

Może się wydawać, że budynek do 35 m2 to niezbyt dużo, jednak jest to rozsądna wielkość. To doskonałe rozwiązanie dla inwestora, który chce zbudować np. domki letniskowe. Domek z garażem i salonem na działce rekreacyjnej - w tym przypadku niepotrzebny Ci dziennik budowy.

Dom o powierzchni do 35 metrów kwadratowych nie wymaga pozwolenia na budowę i można go realizować na podstawie zgłoszenia, co znacznie redukuje formalności, które są wymagane przed rozpoczęciem budowy. Zwarta bryła i prosty dach decydują o niskich kosztach realizacji i gwarantują energooszczędne ogrzewanie, jeśli dom ma być całoroczny. Dostępne obecnie technologie gwarantują urządzenie wygodnej przestrzeni nawet na małej powierzchni.

Projekt domu do 35 m2 - zalety takiego rozwiązania

Wśród naszych projektów domów znajdziesz dla siebie idealne rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu na swojej działce postawisz budynek o niewielkiej powierzchni zabudowy. Dlaczego warto wybrać projekty domów do 35m2? Jak już wiesz, nie wymagają pozwolenia na budowę. Dzięki temu możesz ograniczyć formalności do minimum. Dzięki temu możesz postawić domek letniskowy czy rekreacyjny szybciej niż w przypadku standardowego budynku.

Projekty domów na zgłoszenie do 35m2 zawierają wszystko, czego potrzebujesz. Oferty dostępne w tej kategorii dostosowane są do potrzeb różnych inwestorów. Wśród naszych propozycji znajdziesz m.in. domek letniskowy z garażem. Możesz go postawić na niewielkiej działce. Projekt domu Garaż M1 charakteryzuje powierzchnia użytkowa 18.02 m2. Budynek to zwarta bryła. We wnętrzu znajdziesz garaż, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę.

Nie musisz się ograniczać do projektów domów letniskowych. Nasza oferta to również możliwość wyboru innych budynków. Oprócz projektu domu możesz zdecydować się na postawienie garażu. W projekcie na zgłoszenie do 35 m2 znajdziesz to, czego szukasz. Projekt domu Garaż M6 to idealne rozwiązanie na wąską działkę. Sprawdź szczegóły projektu domu na naszej stronie!

Popularne projekty domów do 35 m2 znajdziesz w tej kategorii. Z nami będziesz w stanie szybko i bez problemów wybudować niewielki, ale własny dom z poddaszem nieużytkowym.

Gotowe projekty domów letniskowych na zgłoszenie do 35m2 - sprawdź pełną ofertę!

Projekty domów, które znajdziesz w tej kategorii to możliwość budowy domu bez pozwolenia. Dzięki temu budynek stanie szybko, bez zbędnych komplikacji. Nasza bogata oferta skierowana jest do inwestorów, którzy mimo niewielkiej działki chcą stworzyć oryginalny i elegancki projekt.

Nie musisz mieć sporej działki, aby postawić domki letniskowe. W każdym projekcie autorzy zadbali o to, by Twój dom do 35 m2 spełniał Twoje oczekiwania. Szybka i sprawna budowa na zgłoszenie to atut, który przekonuje wiele osób.

W naszej ofercie znajdziesz również projekty domów do 70m2. Dzięki temu możesz wybudować dom z dużym salonem, przestronną łazienką, sporą liczbą pokoi czy antresolą. Nie ogranicza Cię niewielka działka? Może skusisz się na projekty domów do 100m2? Duży dom, poddasze użytkowe, salon oraz wiele dostępnej przestrzeni.