Nowe Mieszkanie 58,49m2, 3 pokoje Gdańsk, ul. Świętokrzyska - Murapol Osiedle Ambro
Zapytaj
Zapytaj o cenę

Szczegóły

  • Kategoria Mieszkania na sprzedaż
  • Lokalizacja Gdańsk, ul. Świętokrzyska
  • Materiał pustak
  • Liczba pokoi 3
  • Numer oferty2.A.4.10
  • Piętro 4
  • Rok budowy 2023
  • Powierzchnia całkowita58,49 m2
Informacje dodatkowe:
plac zabaw, winda
Okolica:
szkoła, park / las, przychodnia / szpital, centrum handlowe, sklep spożywczy, przedszkole, autobus, niska zabudowa, żłobek

Promocja cenowa

Kup teraz nowe mieszkanie lub apartament inwestycyjny w Gdańsku, taniej nie będzie!

Wybierz mieszkanie lub apartament inwestycyjny objęte lutową promocją w wybranej inwestycji Murapolu w Gdańsku i odbierz pakiet bonusów o wartości nawet 232 tys. zł! A 24 lutego przyjdź na Mieszkaniowy Dzień Otwarty do biura sprzedaży.

Opis oferty

Kameralna inwestycja mieszkaniowa Murapol Osiedle Ambro realizowana jest w zielonej części Gdańska, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Nowe osiedle obejmie 190 ustawnych lokali mieszkalnych o zróżnicowanych układach i metrażach – każdy z balkonem, a na parterze - tarasem z ogródkiem. Komfortowi mieszkania sprzyjać będą także innowacyjne rozwiązania, w tym znajdujący się w standardzie pakiet antysmogowy oraz możliwość skorzystania z rozwiązania inteligentnego domu. Do dyspozycji klientów postawionych zostało 115 miejsc postojowych zaprojektowanych w podziemnych halach garażowych oraz 113 stanowisk naziemnych. Dodatkowo, na terenie osiedla będzie zamontowana stacja ładowania samochodów elektrycznych. Zaś z myślą o fanach jednośladów, przewidziano liczne stojaki rowerowe. Funkcjonalne rozwiązania sprawią, że każdy znajdzie w ofercie mieszkanie odpowiadające na jego potrzeby. Na terenie inwestycji powstanie strefa relaksu obejmująca siłownię plenerową oraz ogrody deszczowe. Te ostatnie będą nie tylko miejscem rekreacji, ale także pozwolą utrzymać odpowiednią retencję wody. Liczne nasadzenia sprawią, że osiedle stanie się zieloną oazą. Wygodę w codziennym życiu mieszkańców zapewni rozwinięta infrastruktura drogowo-komunikacyjna, a także liczne punkty handlowo-usługowe oraz placówki oświatowe. Murapol Osiedle Ambro to idealna propozycja dla osób szukających mieszkań zarówno na własne potrzeby, jak również w celach inwestycyjnych. Planowane daty oddania do użytku: budynki 1 - 2 - IV Q 2023 Dlaczego warto zamieszkać w Murapol Osiedle Ambro? Każde mieszkanie będzie posiadać balkon. Natomiast na parterach zaprojektowano tarasy z zielonymi ogródkami. Ciche i szybkie windy wewnątrz budynku pozwolą sprawnie poruszać się między piętrami. Dla mieszkańców posiadających samochody przewidziano liczne miejsca postojowe - zarówno naziemne, jak i w podziemnych halach garażowych. Na terenie osiedla zaprojektowano małą architekturę oraz liczne zielone nasadzenia. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano siłownię plenerową oraz ogrody deszczowe.
Numer oferty: 2.A.4.10

Statystyki ogłoszenia:

Lokalizacja

Gdańsk, ul. Świętokrzyska