ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

1000,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

4 354 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

10

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

rezydencja

Szczegóły oferty 2600/3838/ODW Data dodania: 26 dni temu

  • Kategoria Domy na wynajem
  • Lokalizacja mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
  • Powierzchnia całkowita1 000 m2
  • Powierzchnia
    działki
    4 354 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    28 000 zł

  • Cena za m2 28 zł/m2
  • Liczba pokoi 10
  • Liczba pięter w budynku 1
  • Rodzaj domu rezydencja
  • Rok budowy 2000
  • Forma własności własność
  • Materiał cegła
  • Mediagaz, prąd
  • Droga dojazdowaasfaltowa
  • Ogrodzenie działkiinne
Informacje dodatkowe:
piwnica, umeblowane
Okolica:
szkoła, przedszkole

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Opis oferty

Prestiżowa lokalizacja w Konstancinie. Rezydencja z basenem i widokiem na zieleń działki, działka ze starodrzewiem daje kameralny klimat i piękne otoczenie. Salon 130m2 z kominkiem wyjście na taras 250m2 słoneczny z markizą. Wchodząc mamy reprezentacyjny hol wys. 6mh dalej wejście do salonu, po prawej stronie mamy dużą kuchnię 20m2 widną z nowoczesnym AGD spiżarnią, łazienka z wanną 2-wie umywalki lustra wc, dalej 2 sypialnie z szafami, po lewej stronie mamy gabinet z widokiem na ogród, osobna łazienka wc, dalej jest basen z pięknym widokiem na ogród cały przeszklony 4mh o wymiarach 4,5m x 12,5m z pełną automatyką z żaluzjami, dalej garderoba, sypialnia, pokój kąpielowy wanna umywalki bidet wc. Idąc na górę mamy: 2 sypialnie z szafami, łazienkę kabina prysznicowa wc umywalka, następnie duży pokój biurowy-gabinet. Duże poddasze-strych. W podpiwniczeniu: duży pokój klubowy z kominkiem 100m2, hol z szafami, sauna z pokojem rekreacyjnym 20m z widokiem na oszkloną boczną ściankę basenu, jakuzzi na 5 osób w dużym pokoju rekreacyjnym, łazienka, wc, pokój techniczny, kuchnia 15m2 z AGD, pralnia, pokój gospodarczy, pokój z łazienką dla gosposi. Podłogi na parterze z marmuru, schody marmurowe, w pokojach parkiet, żaluzje antywłamaniowe elektryczne, interkom między pokojami, centrala tel. na kilka linii, alarm, monitoring. W domu jest położony światłowód w 2018 roku, szybki internet. Okolica z pięknymi domami, dobre sąsiedztwo, doskonały dojazd do Szkoły Amerykańskiej, centrum handlowego. Do ceny najmu dochodzą koszty utrzymania domu, działki, eksploatacji: prąd, ogrzewanie, gaz, utrzymanie basenu, woda, media... wg. liczników. Prezentacja nieruchomości wyłącznie przez Art-Service Real Estate Strategy Nieruchomości zapraszam.
Zapraszam do oglądania. Polecam więcej informacji i ofert na Naszej stronie www,ARTSERVICE,waw,pl a nie publikowane oferty w internecie wysyłam na maila zapraszam.
Podane ogłoszenia nieruchomości stanową jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71. KC i nie stanowią oferty określonej w Art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Art.-Service Nieruchomości dokłada wszelkich starań, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Mamy odznakę Rzetelna Firma.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)


Numer oferty: 2600/3838/ODW

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości