Lokal na wynajem w zabytkowej Willi Decjusza, 374 m2 Kraków, Zwierzyniec, 28 Lipca 1943 - 374,3m2
POWIERZCHNIA
374,30 m2
PRZEZNACZENIE
biuro
PIĘTRO
parter / 3
Szczegóły oferty 21031 Data dodania: 4 dni temu
- Kategoria Lokale użytkowe na wynajem
- Lokalizacja małopolskie, Kraków, Zwierzyniec, 28 Lipca 1943
- Powierzchnia całkowita374,30 m2
-
Cena
15 000 zł
- Cena za m2 40,07 zł/m2
- Piętro Parter
- Liczba pięter w budynku 3
- Dostępne od20.02.2026r.
- Rok budowy 1535
- Przeznaczenie biuro
- Kuchniaoddzielna
- Informacje dodatkowe:
- ogrzewanie
Lokalizacja
Opis oferty
WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US
Hamilton May ma przyjemność zaprezentować lokal przeznaczony na restaurację zlokalizowany w malowniczym parku na Woli Justowskiej, w wyjątkowej Willi Decjusza.
Przedmiotem oferty jest pierwsza kondygnacja budynku pałacowego Willi Decjusza o powierzchni 374,30 m2, przeznaczona na prowadzenie restauracji.
Wejście główne znajduje się od strony wschodniej i umieszczone jest w podbudowie reprezentacyjnych schodów wejściowych. Wejścia do zaplecza znajdują się od strony północnej.
Lokal składa się z:
* 4 sal głównych
* 2 przedsionków
* zaplecza
Wnętrza posiadają ceglane sklepienia i kamienno- ceglanymi ściany.
Ogrzewanie jest realizowane w pomieszczeniach zaplecza przez grzejniki CO, w salach ze sklepieniem przez grzejniki elektryczne.
Willa Decjusza jest jednym z piękniejszych przykładów architektury rezydencjonalnej w Polsce. Budynek powstał w 1535 roku, a w 2020 roku został dostosowany do obecnych standardów.
Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking. Istnieje możliwość przeznaczenia miejsc parkingowych dla restauracji.
Ze względu na zabytkowy charakter obiektu, w którym znajduje się przedmiot najmu, w budynku przeprowadzane są cyklicznie prace remontowe i konserwacyjne.
Pałac usytuowany jest w malowniczym parku na Woli Justowskiej, w zacisznej, pełnej zieleni i reprezentacyjnej dzielnicy Krakowa. Zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od centrum Krakowa, jak i lotniska oraz autostrady A4.
Cena 30 000 PLN netto miesięcznie + dodatkowe opłaty za zużycie wody, gazu, prądu i internet. W cenie jest 5 miejsc parkingowych zewnętrznych.
Zapraszamy do kontaktu z Hamilton May i umówienia prezentacji.
Numer oferty: 21031
Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.
Numer oferty: 21031
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości