To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Śródmieście, Katowice, śląskie

Lokal użytkowy na sprzedaż Katowice, Śródmieście, Andrzeja

273,69 m2
1 572 500 PLN 5 746 zł/m2
Opis

***Nowa oferta na rynku- Katowice / Śródmieście *** 

Do sprzedania lokal o pow. 185 m2 + 88,69 m2 ( piwnice) wynajmowany pod Żabkę.

Przedmiotowa oferta stanowi idealną inwestycję dla klienta chcącego ulokować swoje środki pieniężne nie martwiąc się o stały miesięczny dochód.

Lokal znajduje się w narożnej kamienicy przy skrzyżowaniu ulic z dużym natężeniem ruchu ul. Tadeusza Kościuszki / Andrzeja ( śródmieście ), w niedalekiej odległości od Dworca, galerii, uczelni. 

Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika, miejsca postojowe znajdują się przed budynkiem ( ogólnodostępne ). 

Okna PCV, ogrzewanie gazowe, klimatyzacja. Lokal posiada wieloletniego najemcę zainteresowanego kontynuowaniem najmu więcej szczegółów pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu. 

Kamienica w dobrym stanie technicznym.

Forma własności : pełna własność z księgą wieczystą. 

W ofercie posiadamy jeszcze na sprzedaż inne lokale w tym budynku na parterze ( o powierzchni 22 m2, 48 m2, 102 m2, ) oraz mieszkania na wyższych kondygnacjach ( mieszkania od 24 m2 do ponad 100 m2 z możliwością ich łączenia na większe).

Cena : 1 572 500 zł 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości


Więcej
Lokal użytkowy:
na sprzedaż
Liczba pomieszczeń:
15
Powierzchnia całkowita:
273,69 m2
Lokalizacja:
województwo: śląskie powiat: Katowice gmina: Śródmieście miejscowość: Katowice dzielnica: Śródmieście ulica: Andrzeja

Podobne oferty w tej lokalizacji