Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż Lublin, Dziesiąta,
365 000 PLN
7 766 zł/m2
Opis
Więcej
Oferta dotyczy sprzedaży bardzo atrakcyjnego mieszkania położonego w Lublinie, nieopodal ulicy Lotniczej.
Mieszkanie:
Nieruchomość o powierzchni 47 metrów kwadratowych
Pierwsze piętro
2 Pokoje, kuchnia, osoba łazienka i WC. Do mieszkania przynależy piwnica.
Standard:
Mieszkanie zadbane. Gruntowny remont (okna PCV, elektryka, instalacja wodna, drzwi) sprzed kilku lat.
Podłogi drewniane.
Może być potrzebne jedynie odświeżenie.
Media:
Ogrzewanie miejskie
Bojler na ciepłą wodę
Czynsz 240 zł
Lokalizacja:
Mieszkanie tuż przy ulicy Lotniczej pozwala na bardzo dogodny dostęp zarówno do komunikacji jak i infrastruktury miejskiej. W pobliżu mnóstwo sklepów, aptek.
Samo mieszkanie położone w bocznej uliczce - z dala od głównych ulic. W okół zieleń.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania mieszkania, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Patryk Pijas
tel. 785 526 556
mail: patryk.pijas@gmail.com
Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru. Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.
Lubelskie Mieszkania, domy, działki--
Biuro KNC City- Krótka 4/pierwsze piętro (róg Krakowskie Przedmieście 53)
Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.