Kawalerka na sprzedaż
Marki,
ks. bp. Władysława Bandurskiego
486 000 PLN
15 009 zł/m2
Opis
Więcej
Mieszkanie jednopokojowe w kameralnym budynku. Mieszkanie z balkonem usytuowane na ostatnim 3 piętrze w budynku z windą z 2019roku.
Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym. Jest możliwość wydzielenia przestrzeni z oknem na 2 pokój. W łazience jest prysznic, WC, umywalka.
Mieszkanie wyposażone w podstawowe sprzęty i meble. W aneksie kuchennym są meble, zmywarka, okap i kuchenka mała płyta elektryczna. Na podłodze są panele. Mieszkanie widne, słoneczne, do wprowadzenia się.
Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie.
W pobliżu sklepy, szkoły i przedszkola.
Sobota i niedziela dyżur w biurze w godzinach 8:30 - 21:00. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić 795 327 829, wysłać SMS lub wysłać zapytanie na adres e-mail: lech@lechnieruchomosci.pl, oddzwonimy.
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 1
- Powierzchnia całkowita:
- 32,38 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Wołomiński gmina: Marki miejscowość: Marki ulica: ks. bp. Władysława Bandurskiego