To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: małopolskie, wielicki, Janowice

Działka na sprzedaż Janowice,

1016 m2
260 000 PLN 256 zł/m2
Opis
BEZ PROWIZJI ZE STRONY KUPUJĄCYCH Świeże powietrze, piękny krajobraz połączone z niewielką odległością od miasta i wygodnym dojazdem do pracy. To właśnie tutaj położone są działki, które mamy przyjemność Państwu zaprezentować. Janowice to spokojna, niewielka miejscowość znajdująca się w gminie Wieliczka. Jedyne 5,5 km od centrum Wieliczki, około 7 km do najbliższych zjazdów na obwodnicę Krakowa oraz kilka różnych dróg dojazdu do południowych dzielnic Krakowa dają gwarancję świetnej komunikacji z miastem. Usytuowane w urokliwym miejscu działki są również gwarancją ciszy oraz malowniczych widoków na pobliskie wzgórza. 
Najbliższy przystanek komunikacji, zintegrowany z podmiejską koleją Wieliczka-Kraków znajduje się około 450 metrów od działek. Szkoła podstawowa oddalona jest natomiast o 1500 metrów. Na sprzedaż oferujemy następujące działki: Działka nr A: SPRZEDANA Działka nr B: Ma powierzchnię 1016 mkw, kształtem przypomina prostokąt o bokach ok 28m - 37m - 30m -32m . Jej powierzchnia jest lekko nachylona w kierunku wschodnim. Do działki można się dostać przez drogę utwardzoną, w której przyszły właściciel będzie miał cześć udziałów. 
Media: sieć gazowa przebiega przez działkę, natomiast sieć wodociągowa oraz elektryczna znajdują się przy drodze gminnej (około 44 metry od działki). Cena działki to 270.000 zł.

 Działka nr C:
 Ostatnia działka z jednocześnie najlepszym widokiem. Jej powierzchnia to 1015 mkw. Kształtem przypomina trapez o bokach w najwęższym miejscu ok 24 m szerokości oraz w najdłuższym 37m długości. Jej powierzchnia jest nachylona w kierunku wschodnim. Do działki można się dostać przez drogę utwardzoną, w której przyszły właściciel będzie miał cześć udziałów.
Media: sieć gazowa przebiega przez działkę, natomiast sieć wodociągowa oraz elektryczna znajdują się przy drodze gminnej. Cena działki to 270.000 zł. Wszystkie działki są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczone jako 284MN czyli tereny z przeznaczeniem …„pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą i bliźniaczą, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe”. Dariusz Dziewoński Broker nieruchomości
 +48 504 237 471
Więcej
Działka:
na sprzedaż
Powierzchnia całkowita:
1 016 m2
Lokalizacja:
województwo: małopolskie powiat: wielicki gmina: Wieliczka miejscowość: Janowice

Podobne oferty w tej lokalizacji