Dom na sprzedaż
Brwinów,
Stanisława Lilpopa
2 990 000 PLN
4 296 zł/m2
Opis
Więcej
W skrócie:
Przestronny dom o powierzchni użytkowej 696 m2 z ogromnym tarasem, 16 pokojami, położony w pięknym, dużym i zalesionym ogrodzie . Własny ogród o powierzchni 2642m2 w Brwinowie na granicy z Podkową Leśną -osiedle Borki.
Atuty:
Dom wybudowany w 1992 roku, przechodził drobne remonty i naprawy. Budowany tradycyjną metodą z najlepszych materiałów -świetnie izoluje ciepło-w lecie jest chłodno a zimą ciepło.
Składa się z kilku kondygnacji i wejść. Może w nim zamieszkiwać kilka rodzin- albo jedna wielopokoleniowa.
Dostęp do pięknego zalesionego ogrodu oraz klimat podmiejskiej willi.
Działka może być podzielona na dwie - po około 1300 metrów każda.
Wnętrze:
Dom składa się z 16 pokoi oraz 6 łazienek. Powierzchnia użytkowa wynosi 400 metrów.
Dzięki dużej ilości okien, jest bardzo jasny i słoneczny. Bardzo bezpieczna okolica.
W bryle budynku znajduje się garaż na dwa samochody, dodatkowe miejsca parkingowe na podjeździe.
Sąsiedztwo:
Dom znajduje się w willowej części Brwinowa na granicy z Podkową Leśną , otoczenie i willowe sąsiedztwo sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu. 1,5km od stacji WKD Podkowa Główna, szybki dojazd do centrum Warszawy (około 30 minut). W okolicy liczne tereny zielone, kluby jeździeckie, restauracje oraz szkoły i punkty usługowo-handlowe.
Moja #opinia:
To wyjątkowe miejsce dla całej rodziny. Dom jest ciepły i rodzinny, ale też przestronny i zapewnia każdemu członkowi rodziny możliwość spędzania czasu na swój własny sposób. Samo miejsce, czyli Wille Borki znajduje się w pobliżu Podkowy Leśnej , nazwanej miastem-ogrodem to unikalne miejsce w Polsce.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
- Dom:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 16
- Powierzchnia całkowita:
- 696 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: pruszkowski gmina: Brwinów miejscowość: Brwinów ulica: Stanisława Lilpopa