ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

40,00 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

usługi

ico pietro

PIĘTRO

-

Szczegóły oferty REMAX-13-KW-K140NiJ78T Data dodania: 3 dni temu

Lokalizacja

Warszawa, Młodzieńcza

Opis oferty

Nieduży lokal na parterze w świetnej lokalizacji
W lokalu nie mogą być prowadzone działalność gastronomiczna i salony gier.
Lokal usytuowany przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic: Młodzieńczej i Radzymińskiej w Warszawie. Wejście od ulicy Kościerskiej.
Znajduje się na parterze w budynku wielolokalowym dwukondygnacyjnym. Doskonałe miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej, biurowej i nie tylko.


Lokal odświeżony po zakończeniu poprzedniego najmu i przygotowany dla kolejnego najemcy.
WARUNKI NAJMU
Czynsz najmu 3100 netto plus VAT
Media wg. zużycia liczników.
Ogrzewanie gazem. Rozlicznie wg powierzchni.
Kaucja 4000 zł
Umowa na min 1 rok
Lokal w układzie open space. W oknach rolety zewnętrzne na pilota.
W budynku są już zlokalizowane: Bank Millennium, kancelaria notarialna, apteka, biuro księgowe, lombard, solarium, fryzjer, stomatolog.
Obok powstał supermarket ALDI, a naprzeciwko budynku znajduje się McDonald's. Generuje to dużą ilość potencjalnych klientów dla przyszłego Najemcy i jego biznesu. Dodatkowo róg ulic: Młodzieńczej i Radzymińskiej to punkt przesiadkowy wielu linii autobusowych, co oznacza wzmożony ruch pieszych w tej okolicy.
Dużym atutem dla przyszłego Najemcy jest sąsiedztwo działających już od wielu lat innych biznesów w tym samym budynku i w najbliższym sąsiedztwie.
Dobry dojazd do Centrum Warszawy jak i również do: Stadionu Narodowego, Dworca Wileńskiego, II linii metra, Dworca Wschodniego, Centrum Handlowego M1, Centrum Handlowego Targówek, Makro itp.


Zapraszamy na prezentację!


Oferta dodana z propertly.io
Nr oferty w biurze: REMAX-13-KW-K140NiJ78T/1/2


Numer oferty: REMAX-13-KW-K140NiJ78T

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości