Nowoczesne 2-pokojowe studio z loggią i widokiem na ogród Warszawa, Śródmieście, Dzika - 45,0m2
POWIERZCHNIA
45,00 m2
PIĘTRO
1 / 6
LICZBA POKOI
2
PARKING
-
Szczegóły oferty 43/616/OMW Data dodania: dzisiaj
- Kategoria Mieszkania na wynajem
- Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Śródmieście, Dzika
- Powierzchnia całkowita45 m2
-
Cena
2 500 zł
- Cena za m2 55,56 zł/m2
- Liczba pokoi 2
- Piętro 1
- Liczba pięter w budynku 6
- Rok budowy 2005
- Materiał cegła
- Informacje dodatkowe:
- balkon, umeblowane, kablówka, internet
Lokalizacja
Opis oferty
Blok z 2005r. Mieszkanie jest ciche i słoneczne. Układ typu studio - salon z kuchnią + sypialnia. Loggia. Standard mieszkania podwyższony. Mieszkanie jest umeblowane, nowoczesna zabudowa kuchenna wyposażona całkowicie w naczynia, stół z krzesłami, szafa Komandor, 2 łóżka, biurko. AGD. W kuchni i w łazience glazura i terakota. Na podłodze parkiet. TV kablowa (wersja rozszerzona: HBO 1 HBO 2, Discovery, TVN, TVN style, Animal Planet, BBC, CNN, Cartoon Network, Mini-Mini) + antena satelitarna. Okna z widokiem na wewnętrzny ogród. 5 lokali na piętrze, 2 windy.
Zielona okolica: w sąsiedztwo parków Kusocińskiego i Traugutta, Starego Miasta. Cicho (mieszkanie oddalone od ruchliwych ulic i zasłonięte innymi budynkami).
Mieszkanie w dobrej lokalizacji, obok CH Arkadia, blisko metro.
Na miejscu: poczta, bank, apteka, sklep, fryzjer, kosmetyczka, solarium, przychodnia lekarska, 5 minut piechotą basen, fitness, siłownia. Odległość do centrum 15 minut.
Osiedle strzeżone. Miejsce parkingowe w garażu.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 43/616/OMW
Nr licencji zawodowej: 11653
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości