ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

550,00 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

-

ico pietro

PIĘTRO

-

Szczegóły oferty 3587

Lokalizacja

Opole

Opis oferty

Posiadamy w ofercie plac o pow. 550 m2 do wynajęcia wraz z lokalem biurowym 10 m2

Plac mieści się w ścisłym centrum Opola, jego przeznaczenie może być dowolne - w tej chwili idealnie się nadaje na parking strzeżony, w takiej formie w jakiej znajduje się obecnie.

W skład placu wchodzi nieruchomość o profilu biurowym, lokal jest klimatyzowany i posiada własne ogrzewanie. 

Teren jest ogrodzony i zamykany.

Kwota miesięcznego najmu wynosi 3.000zł netto 

Zapraszam do kontaktu w celu obejrzenia placu i lokalu

DANE KONTAKTOWE:

Mateusz Stępień

533pokaż telefon, 533pokaż telefon

LINK DO OFERTY:

http://www.prosales.pl/numer/3587

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji! Obsługa tej nieruchomości objęta jest licencją państwową nr 13670 oraz ochroną ubezpieczeniową gwarantowaną przez PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Zainteresowała Cię ta oferta? Dzwoń! Udzielamy bezpłatnej pomocy kredytowej! 

NOTA PRAWNA: Informacje dotyczące opisu oferty podane są przez właściciela nieruchomości, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


Numer oferty: 3587
Nr licencji zawodowej: 13670

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości