ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

417,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

485 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

8

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

wolnostojący

Szczegóły oferty 1959/1998/ODW Data dodania: dzisiaj

  • Kategoria Domy na wynajem
  • Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
  • Powierzchnia całkowita417 m2
  • Powierzchnia
    działki
    485 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    21 000 zł

  • Cena za m2 50,36 zł/m2
  • Liczba pokoi 8
  • Liczba pięter w budynku 3
  • Dostępne od5.01.2026r.
  • Rodzaj domu wolnostojący
  • Materiał inny
  • Kształt działki prostokąt
  • Mediawoda, prąd
  • Droga dojazdowaasfaltowa
  • Ogrodzenie działkiinne

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Opis oferty

:: Krótko:
Żoliborz Oficerski
| Wolnostojący dom – 417 m2 | Zadbana działka z tarasem i ogrodem – 485 m2 | 8 pokoi, 3 łazienki, antresola, duża piwnica, sala konferencyjna | Prestiżowa lokalizacja

:: Dla kogo?
- Idealny dla firmy na biuro, doskonale nadaje się na biuro architektoniczne, dla sektora media, marketing & public relations, consulting.
- Dla osób, którym zależy na bardzo dobrej komunikacji z centrum miasta oraz na dostępie do pełnej infrastruktury usługowo-handlowej.

:: Atuty?
- Prestiżowa lokalizacja przy Palcu Inwalidów, zaledwie 3 km od ścisłego centrum miasta
- Możliwość własnego zaaranżowania i umeblowania przestrzeni, która zapewni najbardziej odpowiednie i komfortowe warunki pracy
- Cicha, spokojna i zielona okolica, a jednocześnie dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej
- Doskonała komunikacja – Metro Pl. Wilsona, przystanki tramwajowe oraz autobusowe

:: Czy to jest co czego szukasz?
Prezentujemy wolnostojący dom wykończony w dobrym standardzie i neutralnym stylu pozwalającym na dostosowanie go do własnych potrzeb. Podłogi wyłożone są naturalnym, dębowym parkietem oraz częściowo terakotą i wykładziną. Wysoko zawieszone sufity sprawiają, że wnętrza są jasne, przestronne i komfortowe. Pomieszczenia wyposażone są w klimatyzację.
Na czterech poziomach do dyspozycji kilka pomieszczeń, w których z łatwością zaaranżujesz idealną przestrzeń do pracy.

:: Co w okolicy?
Pl. Inwalidów, tereny zielone - Park Żeromskiego z Fortem Sokolnickiego Cytadeli Warszawskiej. W zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej: sklepy, delikatesy, restauracje, kawiarnie, bank, apteka. Centrum handlowe Arkadia w odległości 2 km.

:: Jak z komunikacją?
Świetnie skomunikowany punkt, przystanki autobusowe, tramwajowe i stacji metra Plac Wilsona, z których dojedziemy w każdą stronę miasta. Dojazd do Centrum zajmuje 10 minut.

Nie zwlekaj! Z przyjemnością pokażę Państwu ten wyjątkowy dom! ________________________ WE ARE ENGLISH SPEAKING AGENTS. DO NOT HESITATE TO CONTACT US. Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, ale jest zaproszeniem do współpracy z Państwem. Zawarte w ogłoszeniu informacje pochodzą przede wszystkim od właściciela nieruchomości. Zespół En Casa dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona oraz aktualna. Usługa jest wykonywana w profesjonalny sposób, w celu zapewnienia Państwu jak najpełniejszego bezpieczeństwa. Jako biuro nieruchomości świadczymy usługi w oparciu o umowę pośrednictwa, która zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji, zgodnie z warunkami określonymi w zawartej umowie. _____________ Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 1959/1998/ODW
Nr licencji zawodowej: 22574

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości