ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

210,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

600 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

6

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

wolnostojący

Szczegóły oferty 22970 Data dodania: dzisiaj

Informacje dodatkowe:
balkon, internet, umeblowane

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów, Obserwatorów

Opis oferty

WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US

Hamilton May prezentuje wyjątkowy dom do wynajęcia na Mokotowie dla klientów ceniących niepowtarzalne wykończenie. Po generalnym remoncie we francuskim stylu wnętrza łączą elegancję z funkcjonalnością, a zadaszony taras i przestronny ogród tworzą doskonałą przestrzeń do życia i reprezentacji.

Po generalnym remoncie w duchu francuskiej elegancji dom prezentuje ciepłe, proporcjonalne wnętrza oraz otwartą strefę dzienną z kuchnią z wyspą, marmurowymi blatami i granitowym zlewem, wysokiej jakości AGD, w tym zmywarka, piekarnik i duża czarna lodówka. Nieruchomość ma 210 m2,

* pięć sypialni,

* trzy łazienki,

* sześć pomieszczeń użytkowych oraz wyjście na taras zadaszony i przestronny ogród.

* Kuchnia z wyspą i marmurowymi blatami, idealna do serwowania i spotkań. Niebieska mozaika jako eleganckie tło nad płytą oraz witryna z przeszklonym, łukowym frontem

* Wyspa z miejscami barowymi dla czterech osób, podświetlona wiszącymi szklanymi lampami

* W pełni wyposażone AGD obejmujące zmywarkę, mikrofalówkę, pralkę, dużą lodówkę, płytę indukcyjną i elektryczną

Duże okna i drzwi tarasowe łączące kuchnię z zielenią ogrodu

Parterowy dom oddany w 2025 roku po generalnym remoncie, zaprojektowany z dbałością o detale we francuskim stylu, wyposażony we wszystkie media: wodę, prąd, gaz i szybki internet. Solidna konstrukcja z dużymi przeszkleniami, eleganckimi czarnymi drzwiami, naturalnym kamieniem na wykończeniach i dębowymi podłogami, balkonem łączącym wnętrze z tarasem zadaszonym, oraz kompletną instalacją kuchenną.

* Parterowy układ umożliwiający bezprogowy dostęp do ogrodu

* 2025 rok oddania po generalnym remoncie

* Pełne przyłącza i instalacje mediów: woda prąd gaz internet

* Dębowe podłogi i starannie dobrane kamienne wykończenia

* Eleganckie, czarne drzwi wewnętrzne z wielodzielnymi przeszkleniami

Wyjątkowa lokalizacja w sercu Mokotowa, w Powiecie Warszawa, przy spokojnej ulicy Obserwatorów, łączy dyskrecję i doskonałą komunikację z centrum. Willowy charakter okolicy, prywatne ogrody sąsiednich posesji oraz kawiarnie i sklepy na wyciągnięcie ręki tworzą idealne warunki dla rodziny, pracy zdalnej i rekreacji na świeżym powietrzu. Dodatkowo przestronny ogród i zadaszony taras gwarantują prywatność.

Cena 22 500 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (2000 PLN) zawiera miejsce parkingowe zewnętrzne + opcjonalnie Internet i TV (100 PLN)

Prosimy o kontakt z Hamilton May w celu uzyskania informacji i umówienia oglądania.

Numer oferty: 22970

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.


Numer oferty: 22970

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości