Na wynajem prestiżowy lokal biurowy 100 m² w Warszawie Warszawa, Śródmieście - 100,13m2
POWIERZCHNIA
100,13 m2
PRZEZNACZENIE
biuro
PIĘTRO
1 / 4
Szczegóły oferty 3446/317/OLW Data dodania: 3 dni temu
- Kategoria Lokale użytkowe na wynajem
- Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
- Powierzchnia całkowita100,13 m2
-
Cena
11 000 zł
- Cena za m2 109,86 zł/m2
- Liczba pomieszczeń 3
- Piętro 1
- Liczba pięter w budynku 4
- Dostępne od24.08.2026r.
- Rok budowy 1938
- Forma własności własność
- Przeznaczenie biuro
Lokalizacja
Opis oferty
PRESTIŻOWY LOKAL BIUROWY W SERCU WARSZAWY – UL. PIĘKNA 56
Mościcki Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu użytkowego, usytuowanego przy prestiżowej ulicy Pięknej 56 w Śródmieściu Warszawy.
Podstawowe informacje:
-Ul. Piękna 56, Śródmieście, Warszawa
-Pierwsze piętro (bez windy)
-Powierzchnia 100,13 m2
-Liczba pomieszczeń: 4 (z możliwością wydzielenia piątego), aneks kuchenny, łazienka z prysznicem
-Wysokość lokalu ponad 3 m,
-Oświetlenie sufitowe. Gniazda elektryczne i internetowe
-Cena wynajmu: 11000,00 PLN + prąd (woda i ogrzewanie po przekroczeniu zaliczek)
-Kaucja: 11 000,00 PLN
Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy, zachowującej unikalny klimat i styl warszawskiego modernizmu. Dzięki dwustronnej ekspozycji dużych okien wnętrze jest doskonale doświetlone światłem dziennym.
Przestrzeń biurowa składa się z trzech niezależnych pomieszczeń, które dają szerokie możliwości aranżacyjne oraz przestronnej recepcji. Istnieje możliwość łatwego wydzielenia czwartego pokoju z przestrzeni recepcyjnej, co czyni ten lokal idealnym miejscem na kancelarię prawniczą, biuro rachunkowe, gabinet psychologiczny lub kreatywne studio.
W lokalu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny. Dodatkowym atutem jest nowoczesna łazienka z prysznicem, co jest rzadkością w lokalach o charakterze biurowym.
Ulica Piękna to jedna z najbardziej renomowanych i pożądanych lokalizacji w Warszawie. Sąsiedztwo prestiżowych ambasad, ministerstw, eleganckich butików i restauracji tworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę sprzyjającą budowaniu prestiżu firmy. W bliskiej odległości znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej (autobusowe, tramwajowe), co zapewnia łatwy dojazd z każdej części miasta.
Ze względu na reprezentacyjny charakter i funkcjonalność przestrzeń ta doskonale sprawdzi się jako:
-Kancelaria prawnicza, notarialna lub podatkowa
-Biuro firmy z branży kreatywnej, IT lub finansowej
-Gabinet psychologiczny lub terapeutyczny
-Studio fotograficzne lub graficzne
Jest możliwość montażu logo firmy lub baneru informacyjno-reklamowego na elewacji bądź wewnątrz budynku ( do indywidualnego uzgodnienia z właścicielem oraz administratorem obiektu).
Ten wyjątkowy lokal przy ul. Pięknej 56 to idealna propozycja dla wymagających klientów, którzy szukają prestiżowej przestrzeni biurowej w samym sercu Warszawy. Wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz doskonała lokalizacja to tylko niektóre z atutów tej oferty.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację lokalu.
Maria Mościcka 604pokaż telefon
Oferta biura Mościcki Nieruchomości nieruchomości. W przypadku finalizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 3446/317/OLW
Nr licencji zawodowej: 3536
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości