ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

62,00 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

biuro

ico pietro

PIĘTRO

1 / 1

Szczegóły oferty 6563L Data dodania: wczoraj

Informacje dodatkowe:
ogrzewanie

Lokalizacja

Warszawa, Praga Południe, Saska Kępa, Lotaryńska

Opis oferty

WYGODNY, ATRAKCYJNY LOKAL / NA MIESZKANIE/ BIURO/GABINET

- 2 POKOJE - 62 M2 - Lotaryńska - Saska Kępa

Mieszkanie przyjazne, ciche może być na - wygodne mieszkanie lub na lokal biurowy - na I piętrze , w małym kameralnym budynku.

Budynek wtopiony w zieleń, po remoncie klatki schodowej. 

Przyjemna, bezpieczna okolica domków segmentowych, jednorodzinnych i kameralnych domów. Sąsiedztwo Domu Kultury Prom.

W mieszkaniu - 2 pokoje , każdy z dużym balkonem, oddzielna kuchnia, przedpokój, łazienka.

Lokal funkcjonalny, jasny ; nowe okna, w kuchni szafki ,w pokojach na podłodze mozaika dębowa po cyklinowaniu, nowe sanitariaty w łazience. Na ścianach oryginalne tapety.

Mieszkanie bez mebli, możliwość aranżacji kuchni

Prestiżowa okolica - blisko kultowa ulica Francuska z urokliwymi kawiarniami, restauracjami , wyjątkowymi miejscami rekreacyjnymi, spacerowymi (Park Skaryszewski)

Pełna infrastruktura handlowa, oświatowa, komunikacyjna.

Polecam!!

Magenda

602pokaż telefon

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane i informacje zawarte w niniejszym opisie wprowadzono na podstawie oświadczenia właściciela nieruchomości.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości


Numer oferty: 6563L
Nr licencji zawodowej: 4944

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości