ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

64,02 m2

ico pietro

PIĘTRO

parter / 5

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

3

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty VN1-MS-6521

Informacje dodatkowe:
winda, ogródek

Lokalizacja

Zielona Góra, Centrum

Opis oferty


    Z  ADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!          ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY ---790pokaż telefon---   

      OFERTA BEZPOŚREDNIA BRAK OPŁAT ZA POŚREDNICTWO -0%   
3-    POKOJOW    E Z TARASEM I OGRÓDKIEM W APARTAMENTOWCU!!   
     
  W ofercie sprzedaży posiadamy    3    -pokojow    y        apartament    o powierzchni łącznej 64,02m    2    znajdując    y    się na parterze wraz z ogródkiem bardzo nowoczesnego apartamentowca    przy ul. Krętej    . Nieruchomość s    kłada się z salonu wraz z aneksem kuchennym    o pow. 26,37m2    , 2óch przestronnych  sypialni    o pow.    12,45m2 i 12,77m2,        łazienki      o pow. 5,14m2, korytarza 5,45m2 ,  tarasu o pow. 6,77m2 oraz terenu przynależnego  do tarasu o pow.18,83m2 
 
Mieszkanie    oddawane        jest        w standardzie    deweloperskim    .    Do wykończenia we własnym zakresie. 
  Jest to propozycja skierowana dla osób ceniących sobie kompleksowość, wygodę i wysoki standard. Położenie w pobliżu ścisłego centrum miasta ale zarówno zacisznej części stanowi ciekawą ofertę zarówno dla osób poszukujących własnego M, jak i traktujących zakup nowego mieszkania jako inwestycję. 
 
Lokalizacja pozwala na swobodny dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej, m.in. dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, centrum miasta, pobliskich sklepów. To wspaniała propozycja dla rodziny z dziećmi. 
   
  Termin zakończenia inwestycji:  Grudzień 2025  r.   
 
Kupujący nie płaci podatku PCC oraz opłat związanych z biurem nieruchomości !!! 
  Zapraszam do kontaktu 790pokaż telefon   
 
Więcej zdjęć oraz danych technicznych oferty, na naszej stronie www.villa-nieruchomosci.com nr oferty    6521   

  Zainteresowała Cię ta oferta? Nie trać czasu, zadzwoń! 
  Zapraszam na prezentację 790pokaż telefon biuro 68-4pokaż telefon 
    *** Bezpłatnie pomagamy przy uzyskaniu kredytu, w ofercie same najlepsze banki!   
*** Nasze biuro jest bezpieczne dla klienta posiadamy licencje nr 9994 nadaną przez Ministra Infrastruktury!!
*** Serdecznie zapraszamy do naszego biura: Zielona Góra, Al. Konstytucji  3 Maja  15
*** Więcej ciekawych ofert na    www.villa-nieruchomosci.com   
*** Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego   

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Julita Szymańska (licencja nr: 9994)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Numer oferty: VN1-MS-6521

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości