• Reklama z gwarancją 20 000 wyświetleń
  Chcesz szybko sprzedać nieruchomość? Skorzystaj z reklamy na Facebooku Wystaw ogłoszenie w Domiporta i zainwestuj w profesjonalną reklamę. Twoja oferta trafi do osób zainteresowanych zakupem nieruchomości w Twojej lokalizacji. Wystaw ogłoszenie
Czas na zmianę
na lepsze?
Sprzedaj nieruchomość
Miasta
  Inne
   Dzielnice

    Mieszkania na sprzedaż województwo: lubuskie. W tej lokalizacji mamy na sprzedaż 484 mieszkań. 0 z nich to ogłoszenia mieszkań nowych, prosto od developera, najwięcej posiada developer: {developer_name_with_max_ads}. Kolejne 482 to ogłoszenia od agencji nieruchomości, najwięcej ogłoszeń w województwie posiada agencja: nieruchomości. Pozostałe 2 to ogłoszenia bezpośrednie.

    Najnowsze ogłoszenie pochodzi z wczoraj, z godziny 07:08: Mieszkanie Zielona Góra, 52,38 m2. Wielkość mieszkań waha się między 19 m2, a 185 m2, średnia wielkość mieszkania w tym miejscu to 64 m2. Średnia ilość pokoi na mieszkanie to 3. Najwięcej mieszkań zlokalizowanych jest na 0 piętrze, a najmniej na 8 piętrze.

    Województwo lubuskie to dobre miejsce na zakup mieszkania, średnia cena za m2 to 4 338 zł, a całe mieszkanie można kupić średnio za 265 417 zł, w tym najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej lokalizacji można kupić za 59 000 zł, a najdroższe to wydatek rzędu 1 200 000 zł. Aktualnie posiadamy 8 mieszkań w cenie promocyjnej, a podbitych dzisiaj zostało 0 ogłoszeń.

    1 ogłoszenie pozwala na obejrzenie wideo z mieszkaniem, a 2 jest w Domiporcie na wyłączność.

    Czego szukasz ?
     Cena
     Powierzchnia m2

     Chcę otrzymywać oferty