Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż Sopot, Dolny, Karlikowska - 78,9m2
Oferta na wyłączność
POWIERZCHNIA
78,90 m2
PIĘTRO
parter / 1
LICZBA POKOI
3
PARKING
-
Szczegóły oferty ET033087
- Kategoria Mieszkania na sprzedaż
- Lokalizacja pomorskie, Sopot, Dolny, Karlikowska
- Powierzchnia całkowita78,90 m2
-
Cena
1 540 000 zł
- Cena za m2 19 518,38 zł/m2
- Liczba pokoi 3
- Piętro Parter
- Liczba pięter w budynku 1
- Typ budynkuinny
- Rok budowy 1906
- Forma własności Własność
- Materiał inny
- Kuchniaosobna
- Informacje dodatkowe:
- taras
- Okolica:
- park, przychodnia, szkoła
Lokalizacja
Opis oferty
Unikalna oferta - pół domu 450 m od plaży!
Urokliwy,dwurodzinny dom z ca 1906 roku., stojący na ładnej, słonecznej działce , o powierzchni 630m2, w znakomitej lokalizacji , przy spokojnej , jednokierunkowej uliczce Karlikowskiej, ca 450 m do plaży (6 minut) , 15 minut do deptaka Boh. Monte Cassino i molo.
Do sprzedaży parter domu z oddzielnym wejściem i wydzielonym ogrodem. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, werandy , kuchni ze spiżarką,, łazienki i przedpokoju - całość o powierzchni 78,90 m2, udział w nieruchomości i działce 55 %. Dom w części podpiwniczony ( pod dwoma pokojami niska piwnica). Mieszkanie schludne, do zamieszkania , ale ostatecznie wymagające remontu i pomysłowego inwestora - mieszkanie z potencjałem. Ogrzewanie gazowe, okna częściowo wymienione (PCV), Łazienka z prysznicem w kaflach, nowe przyłącze elektryczne do mieszkania.. Wysokość mieszkania 2,70m. Ładny ogród do zagospodarowania , przy wejściu duży taras ca 20m2, dużo miejsca na wydzielenie miejsc postojowych. Do mieszkania przynależy komórka gospodarcza .
Oferta także do rozważenia pod kątem developerskim do rozbudowy - jest gotowość właściciela pozostałej części domu do współpracy w tym temacie
Nieruchomość świetna do życia i na wakacyjne przyjazdy, unikalny w Dolnym Sopocie klimat i duży ogród - polecam !
Numer oferty: ET033087
Nr licencji zawodowej: 527
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości