ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

27,00 m2

ico pietro

PIĘTRO

7 / 10

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

miejsce parkingowe

Szczegóły oferty EC007966829245 Data dodania: dzisiaj

Informacje dodatkowe:
winda, miejsce parkingowe, balkon

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście, Mokotowska

Opis oferty

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27 m², położone na 7. piętrze budynku przy ul. Mokotowskiej 67 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie.

Nieruchomość świetnie nada się jako mieszkanie dla singla/pary czy jako inwestycja pod wynajem krótko i długoterminowy.

Lokal składa się z dwóch funkcjonalnych pokoi, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycję pod wynajem. Mimo niewielkiego metrażu, układ został zaprojektowany niezwykle praktycznie - przestrzeń dzienna z balkonem połączona z aneksem kuchennym oraz osobna sypialnia zapewniają wygodę i komfort użytkowania.

Mieszkanie jest po odświeżeniu, dzięki czemu nie wymaga remontu.
Wymaga jedynie wykończenia.
Dużym atutem jest balkon, z którego rozpościera się widok na okoliczne kamienice i dachy centrum miasta.

Zdjęcia z meblami są jedynie propozycją aranżacji i nie odzwierciedlają obecnego stanu nieruchomości.

PARKING -----> Do dyspozycji mieszkańców jest możliwość parkowania na patio, co w tej części Warszawy stanowi wyjątkową zaletę.

Lokalizacja przy Mokotowskiej to kwintesencja miejskiego stylu życia - w najbliższym otoczeniu znajdują się modne restauracje, kawiarnie, butiki, parki oraz doskonała komunikacja miejska, pozwalająca szybko dotrzeć w każdy zakątek miasta.

Możliwy zakup na kredyt!
Serdecznie zapraszam do kontaktu.


Numer oferty: EC007966829245
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Jakub Mikołajczuk

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości