Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
Siemianowice Śląskie,
Dąbrowskiej
230 000 PLN
5 729 zł/m2
Opis
Więcej
Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 46,20 m2 przy ul. M. Dąbrowskiej w Siemianowicach Śląskich na osiedlu Michałkowice.
Lokal składa się z:
- dwóch pokoi
- łazienki z WC
- widnej kuchni
- przedpokoju
- balkonu
- piwnicy
Lokal posiada założoną Księgę Wieczystą
Układ mieszkania pozwala na uzyskanie funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni mieszkalnej.
Mieszkanie posiada piwnicę do wyłącznego korzystania oraz balkon z widokiem na tereny zielone.
Mieszkanie usytuowana jest na 2 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek w bardzo dobrym stanie z wejściem zabezpieczonym domofonem.
Centralne ogrzewanie dostarczana jest z sieci miejskiej, natomiast ciepła woda użytkowa pochodzi z piecyka gazowego.
Lokalizacja mieszkania zapewnia bardzo dobre połączenie z Centrum miasta oraz miastami ościennymi.
Dodatkowo położenia w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych (Parku Górnik oraz Parku Ludowego w Michałkowicach) ułatwi uprawianie aktywności na świeżym powietrzu .
Przed budynkiem znajduje się parking dla mieszkańców..
Czynsz wraz z zaliczkami na wodę oraz opłatą za gospodarowanie odpadami przy zameldowanych dwóch osobach wynosi ok 650 zł.
Mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi, w pobliżu znajdują liczne tereny zielone oraz szkoła, która znajduje się 500m od budynku (Szkoła Podstawowa nr 4).
Katowice Spodek ok 7 km 12 min samochodem
Katowice Uniwersytet Ekonomiczny ok 9 km 18 min samochodem
Katowice Politechnika Śląska ok 9 km 18 min samochodem
Siemianowice Śląskie centrum ok 3 km - 5 min samochodem
Sosnowiec centrum ok 18km - 25 min samochodem
Szczegóły oferty: WŁASNE M NIERUCHOMOŚCI I FINANSE KATOWICE ul. 1 Maja 102 lok.3
Grzegorz Żak tel. 535 199 835 .
Kupując nieruchomość za pośrednictwem naszego Biura mają Państwo zagwarantowane bezpieczeństwo zakupu nieruchomości oraz pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE dotychczasowe MIESZKANIE LUB DOM ZA GOTÓWKĘ lub pomożemy w uzyskaniu KORZYSTNEGO KREDYTU (na zakup i remont).
Transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową OC zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 40,15 m2
- Lokalizacja:
- województwo: śląskie powiat: Siemianowice Śląskie miejscowość: Siemianowice Śląskie ulica: Dąbrowskiej