Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
Borne Sulinowo,
Mickiewicza
259 000 PLN
5 340 zł/m2
Opis
Więcej
Atrakcyjne i zadbane mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone na 1 piętrze. Mieszkanie dwustronne składające się ze słonecznego pokoju dziennego, sypialni z zabudowaną szafą i wyjściem na balkon, urządzonej w pełnej zabudowie i wyposażonej w AGD kuchni, łazienki z wc i kabiną prysznicową oraz przedpokoju z szafą wnękową. Mieszkanie położone przy ul. Mickiewicza 2 - Spółdzielnia Mieszkaniowa MORENY 9 ( pełna własność z Księgą Wieczystą).
Bardzo zadbane wnętrze w naturalnych i spokojnych kolorach, nie wymagające żadnego wkładu finansowego. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach ( wszystko w cenie mieszkania ). Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, czynsz z ogrzewaniem i funduszem remontowym 500 zł. Przed budynkiem znajduje się parking dla mieszkańców, najbliższe sklepy 200 i 400 metrów. Obok budynku przystanek lini M Bus.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 48,50 m2
- Lokalizacja:
- województwo: zachodniopomorskie powiat: szczecinecki gmina: Borne Sulinowo miejscowość: Borne Sulinowo ulica: Mickiewicza