Kawalerka na sprzedaż Włochy,
215 000 EUR
4 778 zł/m2
Opis
Więcej
W Sirmione, 300 metrów od plaży Lugana, oferujemy wspaniały trzypokojowy apartament na pierwszym i ostatnim piętrze w niedawno wybudowanej rezydencji.
Mieszkanie składa się z dużego tarasu, z którego wchodzi się do bardzo jasnej części dziennej z otwartą kuchnią, przedpokoju prowadzącego do dużej sypialni dwuosobowej, która ma dostęp do tarasu, sypialni jednoosobowej i dużej łazienki z oknem.
Mieszkanie zostało niedawno odnowione i ma nowe okna, drzwi wewnętrzne, aneks kuchenny i klimatyzację Daikin.
Nieruchomość jest sprzedawana w komplecie z meblami.
Duże zadaszone miejsce parkingowe uzupełnia nieruchomość.
Możliwość dodatkowego garażu z piwnicą.
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z biurem.
Z rezydencji można łatwo dotrzeć do głównych atrakcji, takich jak: Piwnica win Ca' Maiol, półwysep Sirmione i zamek oddalony o 10 minut spacerem, klub golfowy Chervò (oddalony o 6 minut jazdy samochodem), słynne łaźnie termalne Sirmione, starożytne Grotte di Catullo, zamek Scaligero oraz parki rozrywki dla dzieci i dorosłych Gardaland (oddalony o 10 minut jazdy samochodem) i Caneva World (park wodny oddalony o 12 minut jazdy samochodem).
Kilka kroków od hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego organizowane są wycieczki do zamku Scaligero na półwyspie.
20 minut jazdy samochodem lub 30 minut pociągiem z dworca kolejowego w Desenzano można dojechać do zabytkowej Werony; Wenecja i Mediolan są również łatwo dostępne drogą lub koleją.
Po wcześniejszym umówieniu się, będziemy osobiście towarzyszyć Ci podczas wizyt w nieruchomościach i będziemy u Twojego boku jako silny i kompetentny partner podczas całego procesu zakupu nieruchomości.
Z nami nie idziesz na żadne kompromisy i niczego nie pozostawiasz przypadkowi.
Dla nas „pełna obsługa” to nie tylko słowo, ale filozofia firmy.
Aktywnie wspieramy i pokonujemy wszelkie bariery językowe i kulturowe na drodze do wymarzonej nieruchomości nad jeziorem Garda.