ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

22,73 m2

ico pietro

PIĘTRO

4 / 5

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

1

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty REMAX-PEAK-I-334/3061/OMS Data dodania: dzisiaj

  • Kategoria Mieszkania na sprzedaż
  • Lokalizacja łódzkie, Łódź-Śródmieście, Jana Kilińskiego
  • Powierzchnia całkowita22,73 m2
  • Cena

    298 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,09% na dz. 01.06.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 13 110,43 zł/m2
  • Liczba pokoi 1
  • Piętro 4
  • Liczba pięter w budynku 5
  • Typ budynkuinny
  • Rok budowy 2020
  • Forma własności Pełna własność
  • Materiał pustak
  • KuchniaAneks kuchenny
Informacje dodatkowe:
winda, internet, umeblowane

Lokalizacja

Łódź-Śródmieście, Jana Kilińskiego

Opis oferty

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 22,73 m², usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście przy ul. Kilińskiego. Idealne dla singla lub pary, które cenią sobie nowoczesne wykończenie oraz bliskość do centrum miasta.


Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w sercu Łodzi, w pobliżu licznych udogodnień. W okolicy znajdziesz wszystko, co potrzebne do komfortowego życia: fitness, banki, restauracje, centrum handlowe (Galeria Łódzka), szkoły, szpitale, parki (Park Źródliska, Palmiarnia) oraz place zabaw.


Doskonała komunikacja publiczna (autobusy i tramwaje) umożliwia szybki dojazd w każdy zakątek miasta.


Opis mieszkania:
Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2020 roku. Budynek w idealnym stanie, z windą, monitoringiem oraz domofonem, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie jest rozkładowe, a okna wychodzą na wschód, co gwarantuje poranną dawkę słońca.


Wnętrze zostało wykończone w wysokim standardzie, z nowymi instalacjami oraz terakotą na podłogach. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony w meble w zabudowie, lodówkę, zmywarkę, piekarnik, mikrofalówkę oraz płytę indukcyjną. W łazience znajduje się prysznic, umywalka, WC oraz grzejnik drabinkowy.


Dodatkowo, mieszkanie posiada dużą, pojemną szafę w zabudowie co zwiększa funkcjonalność przestrzeni.


Udogodnienia:
- CO miejskie oraz ciepła woda z wodociągu miejskiego
- Internet i telewizja kablowa
- Antywłamaniowe drzwi wejściowe
- Teren ogrodzony


Wskaźniki charakterystyki energetycznej budynku:
EU - 55,81 kWh/(m²/rok)
EK - 87,04 kWh/(m²/rok)
EP - 117,47 kWh/(m²/rok)
EC02 - 0,03 t CO2/(m²/rok)
UOZE - 0,00%


Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zadzwoń, aby umówić się na oglądanie. To mieszkanie może być Twoje!


Oferta dodana z propertly.io
Nr oferty w biurze: REMAX-PEAK-I-334/3061/OMS/2/2


Numer oferty: REMAX-PEAK-I-334/3061/OMS

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości