ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

285,00 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

handel

ico pietro

PIĘTRO

-

Szczegóły oferty 101/13924/OLS Data dodania: 16 dni temu

Lokalizacja

Dęblin, Stężycka

Opis oferty

Dom murowany o pow. 286 m2 plus część handlowo-usługowa na parterze o pow. 230 m2 na działce o pow. 2400 m2 znajdujący się przy ul. Stężyckiej w Dęblinie pow. rycki woj. lubelskie.

Dom:
-powierzchnia użytkowa 231 m2.
-na ogrodzonej działce w kształcie prostokąta o
powierzchni 2400 m kw.
- działka ogrodzona.
- na parterze znajduje się część handlowo-usługowa o pow. 230 m2
- częściowo podpiwniczony

Dostępne media:
-prąd
-woda z wodociągu miejskiego.
-kanalizacja miejska
-ogrzewanie własne: gazowe (piec dwufunkcyjny)

Lokalizacja:
- ul. Stężycka
- Dęblin
-pow. rycki
-woj. lubelskie

Informacje dodatkowe:
- dom murowany wolnostojący składający się z dwóch części tj. handlowo-usługowej na parterze oraz mieszkalnej na dwóch piętrach na ogrodzonej działce przy ul. Stężyckiej w Dęblinie.
-działka ogrodzona o pow. 2400 m2 . Szerokość działki to 24 m a długość 100 m. Ogrodzenie przednie oddalone od ulicy co pozwala na bezkolizyjne zatrzymywanie się pojazdów przed posesja.
- parter budynku zajmują pomieszczenia o powierzchni o. 230 m2 wykorzystywane do celów handlowo-usługowych tj. sklep z odzieżą oraz zakład optyczny (w chwilo obecnej nie czynne). Są tak cztery hale o pow. 57,5 m2 , 45 m2, 14,5 m2 i 21 m2. Ponadto są pomieszczenia pomocnicze takie jak korytarze, pomieszczenia gospodarcze, WC, magazyny. Część można podzielić lub przebudować zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
-pod częścią budynku znajdują się piwnice o wysokości 2 m do wykorzystania jako magazyny towarów lub pomieszczenia produkcyjne.
- dwa piętra górne stanowią pomieszczenia mieszkalne. Pierwsze piętro to łazienka o pow. 9 m2, kuchnia o pow. 13,5 m2 przy której jest jadalnia o pow. 14,5 m2 (opcjonalnie można przeznaczyć na pokój), trzy pokoje o pow. 30 m2, 12 m2, 21,5 m2. oraz taras o pow. 33,5 m2 zabudowany murowanymi ścianami. Drugie piętro domu to korytarz o pow. 10 m2, pomieszczenie do adaptacji na kuchnie o pow. 10 m2, trzy pokoje o pow. 29 m2, 29 m2, 19 m2. łazienka o pow. 7,5 m2. Do części mieszkalnej prowadzi klatka schodowa na którą wchodzimy od środka z części handlowo-usługowej jak również od strony podwórka od tyłu budynku.
- w bryle budynku znajduje się garaż na dwa samochody o pow. 55 m2.
- dom ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym.
- za domem na działce ustawiony jest garaż wolnostojący na jedno miejsce postojowe o pow. 20 m2 oraz pomieszczenie na opał o pow. 9 m2, altanka oraz huśtawka. Działka z nasadzeniami krzewów i drzew.
- ul. Stężycka w Dęblinie rozdziela osiedle domów jednorodzinnych oraz osiedle bloków. Atrakcyjne miejsce pod katem świadczenia usług lub prowadzenia działalności handlowej.
- cena do negocjacji.

Leszek Derlatka
tel: 668pokaż telefon
e-mail: Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 101/13924/OLS

Statystyki ogłoszenia:

oko