Działka inna na sprzedaż Osowiec - 1274,0m2
POWIERZCHNIA
1 274 m2
RODZAJ DZIAŁKI
inna
DROGA DOJAZDOWA
-
Szczegóły oferty ADD-GS-357-17 Data dodania: 3 dni temu
- Kategoria Działki i grunty na sprzedaż
- Lokalizacja mazowieckie, Osowiec
-
Powierzchnia
całkowita 1 274 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
357 000 zł
- Cena za m2 280,22 zł/m2
- Rodzaj działki inna
- Kształt działki prostokąt
- Ogrodzenie działkibrak
Lokalizacja
Opis oferty
Działka budowlana 1274 m 2 w Osowcu gm. Żabia Wola, pow. Grodzisk Maz.
Prostokąt 32x40m, krótszym, wschodnim bokiem do wewnętrznej drogi. Położona w drugiej linii od utwardzonej, gminnej ulicy Łanowej, w której jest prąd i wodociąg. Do światłowodu ok. 80m, a do gazu 130m. W planie zagospodarowania przestrzennego zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca lub bliźniacza wraz z budynkami gospodarczymi i garażami. Maks. wys. zabudowy - 3 kondygnacje plus podpiwniczenie, a minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 60%.
Działka równa, sucha, porośnięta samosiejkami brzozy i sosny, do swobodnego prześwietlenia i ukształtowania przestrzeni działki. Położona w centralnej części Osowca, po sąsiedzku z nową zabudową willową i rezydencjonalną oraz blisko do dużego lasu, dawnej Puszczy Jaktorowskiej. Blisko szkoły i sklepy. Wygodny, szybki dojazd do Warszawy trasą S8, a przez Grodzisk Kolejami Mazowieckimi lub WKD.
Do kupienia także działka 1556 m 2 w pierwszej linii zabudowy od ul. Łanowej w podobnej cenie z m2 widoczna na załączonej fotomapce oraz działki 1272 m2 w dalszych liniach zabudowy w cenie z upustem.
Odległości:
Adamowizna, szkoła, przedszkole, kościół - 4 km,
Grodzisk Maz., szkoły, sklepy WKD, PKP - 7 km,
Autostrada A2 - 13 km,
Józefina, szkoła, kościół, trasa katowicka - 3 km,
Warszawa - 36 km.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer oferty: ADD-GS-357-17
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości