Działka budowlana 1028 m² z mediami, ogrodzona, w spokojnym osiedlu Nowe Gizewo - 1028,0m2
POWIERZCHNIA
1 028 m2
RODZAJ DZIAŁKI
budowlana
DROGA DOJAZDOWA
asfaltowa
Szczegóły oferty 3601 Data dodania: dzisiaj
- Kategoria Działki i grunty na sprzedaż
- Lokalizacja warmińsko-mazurskie, Nowe Gizewo
-
Powierzchnia
całkowita 1 028 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
180 000 zł
- Cena za m2 175,10 zł/m2
- Rodzaj działki budowlana
- Forma własności własność
- Mediagaz, prąd, woda
- Kanalizacjamiejska
- Droga dojazdowaasfaltowa
- Ogrodzenie działkisiatka
Lokalizacja
Opis oferty
Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w pożądanej części miejscowości Nowe Gizewo (gmina Szczytno).
Szczegóły nieruchomości
Numer ewidencyjny: 126/16,
Powierzchnia: 1028 m
Działka ma regularny kształt prostokąta o wymiarach 35 m x 30 m, co umożliwia bezproblemowe usytuowanie większości gotowych projektów domów jednorodzinnych. Działka jest już ogrodzona z trzech stron, co generuje ogromną oszczędność kosztów na starcie inwestycji. Teren jest płaski i przygotowany pod budowę.
Możliwość zabudowy
Teren objęty jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) i oznaczony symbolem 53MN przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Gwarantuje to bezpieczeństwo zakupu i pominięcie długotrwałej procedury uzyskiwania warunków zabudowy.
Media i dojazd
Nieruchomość jest w pełni uzbrojona. Na działce znajduje się już wodociąg i kanalizacja. Prąd i gaz znajdują się w drodze tuż przed działką. Komfortowy dojazd gminną drogą asfaltową.
Otoczenie i lokalizacja
Nieruchomość jest bardzo atrakcyjnie zlokalizowana na dynamicznie rozwijającym się osiedlu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wyłącznie nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój bez rezygnacji z błyskawicznego dostępu do pełnej infrastruktury miejskiej Szczytna. Zaledwie 250 metrów jest do lasu państwowego, idealnego na codzienne spacery i rekreację.
Stan prawny
Działka posiada w pełni uregulowany stan prawny, założoną księgę wieczystą i jest wolna od jakichkolwiek obciążeń czy zadłużeń.
Atuty nieruchomości
- Woda i kanalizacja na działce (znaczne obniżenie kosztów przyłączy),
- Działka ogrodzona z 3 stron,
- Bezpośredni dojazd drogą asfaltową,
- Pewność inwestycyjna dzięki MPZP (tereny zabudowy jednorodzinnej MN),
- Bliskość lasu (250 m) przy jednoczesnym sąsiedztwie Szczytna.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację nieruchomości w Nowym Gizewie!
Tel.: 535pokaż telefon
Numer oferty: 3601
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości