ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

2 000 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

budowlana

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

-

Szczegóły oferty 288/12317/OGS Data dodania: wczoraj

Lokalizacja

Leoncin

Opis oferty

Przedstawiamy Państwu działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Leoncin. W ciągu 10-15 minut spacerem dotrzemy do Urzędu Gminy, na pocztę, czy sklepu spożywczego DINO. Działka znajduje się około 200m od ul. Słonecznej (w której znajdują się media), dzięki czemu zyskujemy duże poczucie przestrzeni i bliskości z naturą. Sama miejscowość znajduje się w odległości 35km od granic Warszawy i przystanku Metro Młociny. Teren nieruchomości położony jest w sąsiedztwie kilku domów jednorodzinnych oraz trenów łąk i lasów.

Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrznnego - 21MN (60% biologicznie czynnej, 30% pod zabudowę inf. pozyskana telefonicznie, weryfikacja nastąpi po otrzymaniu wypisu z MPZP)

Nieruchomość z pewnością zainteresuje każdego, kto szuka możliwości ucieczki z Warszawy
[Szczegółowe informacje dostępne na naszej stronie. Chcesz zobaczyć więcej ofert z tej lokalizacji, wejdź na naszą firmową stronę Kampinos Nieruchomości!] [Wpisz w wyszukiwarkę Kampinos Nieruchomości i kliknij pierwszy wynik] Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 288/12317/OGS

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości