ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

170,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

306 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

4

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

inny

Szczegóły oferty SDPIKY209 Data dodania: 18 dni temu

  • Kategoria Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja warmińsko-mazurskie, Ełk, Gdańska
  • Powierzchnia całkowita170 m2
  • Powierzchnia
    działki
    306 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    695 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 5,87% na dz. 16.03.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 4 088,24 zł/m2
  • Liczba pokoi 4
  • Dostępne od26.03.2026r.
  • Rodzaj domu inny
  • Rok budowy 1974
  • Materiał cegła
  • Mediaprąd
  • Droga dojazdowaasfaltowa
  • Ogrodzenie działkiinne
Informacje dodatkowe:
ogrzewanie miejskie, piwnica

Lokalizacja

Ełk, Gdańska

Opis oferty

Centrum Ełku  Potencjał inwestycyjny  Garaż  306 m² działki

Na sprzedaż część domu dwurodzinnego obejmująca mieszkanie na piętrze, lokal usługowy na parterze oraz piwnicę, zlokalizowana przy ul. Gdańskiej 13/1 w Ełk. Nieruchomość oferuje łącznie ponad 150 m² powierzchni użytkowej oraz dodatkową przestrzeń w postaci garażu i pomieszczeń gospodarczych.
To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem  możliwość połączenia funkcji mieszkalnej z działalnością gospodarczą lub stworzenia dwóch niezależnych mieszkań.
Funkcjonalna baza inwestycyjna w centralnej części miasta.

Metraż i układ pomieszczeń

Lokal usługowy na parter 44.2 m²:
powierzchnia biurowa: 28 m²
magazyn: 12 m²
składzik: 2,8 m²
łazienka: 1,4 m²
Wejście do lokalu zarówno od strony ulicy, jak i od strony klatki schodowej  wejście od podwórka.

Mieszkanie na 1 piętrze  powierzchnia: 84 m²:
4 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia, korytarz, dwa balkony (z sypialni oraz z pokoju)

Dodatkowe powierzchnie:
piwnica: 42,25 m²
strych: ok. 40 m²
garaż: 18,5 m²
pomieszczenia gospodarcze: ok. 20 m²
podwórko przynależne do nieruchomości: 306 m²

Nieruchomość oferuje szerokie możliwości adaptacyjne. Wymaga remontu natomiast to daje idealny punkt wyjścia aby nieruchomość dostosować pod swoje potrzeby. Lokal usługowy może funkcjonować jako działalność gospodarcza, zostać wynajęty lub zostać przekształcony w dodatkowe mieszkanie. Dzięki oddzielnym wejściom możliwe jest wygodne rozdzielenie funkcji mieszkalnej i usługowej lub stworzenie dwóch niezależnych lokali mieszkalnych. Z budynku gospodarczego możliwość przekształcenia również na małe mieszkanie pod wynajem. Do garażu doprowadzona woda i kanalizacja.

Najważniejsze atuty:
budynek z 1974 roku
konstrukcja: pustak i cegła z pustką powietrzną
ogrzewanie z sieci miejskiej
okna PCV wymienione w 2010 roku
dwa balkony przy mieszkaniu
lokal usługowy z wejściem od ulicy
duża piwnica 42,25 m²
strych ok. 40 m² na garażem
garaż oraz pomieszczenia gospodarcze
działka o powierzchni 306 m²

Ul. Gdańska to jedna z centralnych części Ełk, miasta będącego jednym z głównych ośrodków regionu Mazury. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura miejska  sklepy, szkoły, punkty usługowe oraz komunikacja.
Dużym atutem jest bliskość terenów rekreacyjnych. Do plaży miejskiej nad Jezioro Ełckie można dojść spacerem w około 15 minut, natomiast stadion miejski znajduje się w odległości około 500 metrów. Lokalizacja ta sprawdza się zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności usługowej.

Nieruchomość stanowi solidną bazę do własnej aranżacji i modernizacji. Połączenie funkcji mieszkalnej z lokalem usługowym, dodatkowe powierzchnie gospodarcze oraz centralna lokalizacja w rozwijającym się mieście tworzą ciekawą propozycję inwestycyjną.

Bardzo dobra cena: 695 000zł
Na możliwości jakie daje ta nieruchomość
Zapraszam do kontaktu
Karol Gutowski
783pokaż telefon


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Zdjęcia zamieszczone w tej prezentacji mogą być poddane modyfikacji przy pomocy narzędzi AI. Fotografie oraz materiały wizualne zamieszczone w ogłoszeniu mogą być poddane obróbce lub przetworzeniu, w tym z użyciem technologii sztucznej inteligencji. Z uwagi na charakter tych procesów prezentowane obrazy mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistego stanu nieruchomości. Informacje te nie stanowią zapewnienia ani gwarancji co do cech lub parametrów nieruchomości i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.


Numer oferty: SDPIKY209

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości